Auto noma Alta lidosta

 

Norādes uz Alta lidosta punktu

Adrese

Alta Lufthavn, Alta, 9515, Norvegija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
06:00 - 23:00
Svētdiena
08:30 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Alta lidosta

Sveicam jūs Sixt rent a car Altas lidostas auto nomas filiālē, Norvēģijā

Sveicam jūs Sixt rent a car Altas lidostas auto nomas filiālē, Norvēģijā

Apmeklējiet Sixt mājaslapu un rezervējiet savu nomas auto ar saņemšanu Altas lidostā (Alta Airport (ALF)) jau šodien! Mūsu plašajā autoparkā jūs gaida automobiļi katrai gaumei un ceļojuma mērķim. Ērti pilsētas auto ļaus jums justies uz vietējiem ceļiem, kā mājās, ietilpīgus sedanus novērtēs ceļotāji ar bērniem, bet aizrautīgi un spēcīgi automobiļi ar pilnpiedziņu palīdzēs nedomāt par ceļu stāvokli, dodoties pie Nordkapp, kur pat vasarā var pēkšņi uzsniegt sniegs. Rezervējiet savu auto Sixt mājaslapas rezervācijas sistēmā, kur automobiļi ir pieejami autovadītājiem jau no 21 gada vecuma un bez stāža ierobežojumiem. Norādiet, ja vēlaties papildināt savu auto īres līgumu ar kādu no ekstra pakalpojumiem vai papildus aprīkojumu kā GPS navigācija, bērnu sēdeklis vai papildus jumta bagāžnieks un citi.
Auto īre Altas lidostā Altas lidosta (Alta Airport (ALF)) ir viena no Norvēģijas starptautiskā lidostām, kas sniedz pasažieriem visas ērtības. Atrodoties pāris kilometru attālumā no pilsētas centra, lidosta kļūst par teicamu sākumpunktu, ja vēlāties iepazīt ziemeļus ar auto. Sixt auto nomas punkts ir viegli atrodams lidostas pasažieru terminālā, kur mūsu konsultanti priecāsies atrast tieši jūsu ceļojumam piemērotāko transportlīdzekli. Bet diennakts saņemšanas un nodošanas serviss ļaus izbaudīt ceļojumu bez steigas.
Ziemeļblāzmas meklējumos ar Sixt rent a car Jūras piekraste, kalni, bezgalīgie meži – šāda dabas daudzveidība iepriecinās ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju. Alta ir izcila vieta makšķerēšanai, pārgājieniem, velobraucieniem un citiem aktīvās atpūtas veidiem. Pateicoties ziemeļblāzmas daudzveidības, Altu mēdz saukt par ziemeļblāzmas pilsētu, jo tikai šeit jums ir iespēja novērtēt visas zilās krāsas nianses. Izvēloties kādu no Sixt nomas auto, kas ir pieejami nomai no Altas lidostas, jūs ātri tiksiet līdz interesantākajam UNSECO pasaules mantojuma objektam Norvēģijā – Lielie akmens grebumi Hjemmeluft, kuru vecums svārstās no 2500 līdz 6500 gadiem. Un, ja paveiksies atrasties Altā janvārī, varēsiet izbaudīt nakšņošanu Sorrisniva Igloo viesnīcā, kur viss ir veidots no ledus. Ļaujieties neaizmirstamam piedzīvojumam ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Alta lidosta

Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Alta lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Alta lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Alta lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Alta lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 42 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Sixt filiālē
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Alta lidosta

Vai man, noformējot nomu Alta lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Alta lidosta

Rādīt vairāk