Auto noma Eindhoven lidosta

 

Populārākais Eindhoven lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Eindhoven lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Eindhoven lidosta punktu

Adrese

Luchthavenweg 13b, Eindhoven, 5657 EA, Niderlande
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 22:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 16:00
Brīvdienas
08:00 - 16:00

Mūsu pakalpojumi Eindhoven lidosta

Sixt rent a car sveic jūs Eindhovenas lidostas auto nomas punktā, Nīderlandē

Sixt rent a car sveic jūs Eindhovenas lidostas auto nomas punktā, Nīderlandē

Iznomājot auto Sixt nomas punktā Eindhovenas lidostā (Eindhoven airport (EIN)), jūs ne tikai iegūsiet savā rīcībā automašīnu teicamā tehniskā kārtībā , bet arī brīvību, sekojot savam ceļojuma plānam bez liekas aizķeršanās. Mēs nepārtraukti sekojam līdzi jaunumiem auto tirgū un laicīgi papildinām savu autoparku, kurā jūs atradīsiet gan ekonomiskas ikdienas mašīnas ērtai braukšanai pilsētā, gan jaudīgākus sporta auto vai kabrioletus un apvidus mašīnas, kas ļaus jums droši braukt arī pa neasfaltētiem ceļiem. Ar pilnu auto nomai pieejamo automobiļu sarakstu Eindhovenas lidostā jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā, kur uzreiz varat veikt arī jums piemērotākā transportlīdzekļa rezervāciju. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, mēs nodrošinām noteiktās klases auto pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli. Papildus, jūs varat atzīmēt, ja vēlaties iekļaut auto īres līgumā arī papildus aprīkojumu vai iegādāties nestandarta apdrošināšanas polisi.
Daži fakti par Eindhovenas lidostu Atrodoties 7.5 km attālumā no pilsētas centra, Eindhovenas lidosta (Eindhoven airport (EIN)) savieno to ar Eiropas lielākajām pilsētām. Kaut arī apkalpoto pasažieru skaits nav liels, lidostā ir viss nepieciešams, lai jūs justos ērti. Tostarp jūs atradīsiet arī Sixt rent a car auto nomas filiāli, kas atrodas pie ielidošanas termināla.
Ar Sixt rent a car uz Nākotnes pilsētu - Eindhovenu Mūsdienās Eindhovenā ir dzīvojamās mājas ar asimetriskiem logiem, lielveikali zem stikla kupoliem no trīsstūru paneļiem un autobusu pieturas ar puķu bodēm uz to jumtiem. Šeit jūs neatradīsiet klasiskās Nīderlandes ainavas, bet gan būsiet patīkami iespaidoti par mākslu, kas nav paslēpta muzejos, bet ir dzīva uz ielas. Iznomājot auto Einhovenas lidostā, jums ir iespēja būt neatkarīgam no sabiedriskā transporta saraksta un apmeklēt visas interesantas vietas jums ērtākajā laikā un vietā, ne tikai pilsētas robežās, bet arī ārpus tām. Kaut gan brauciens ar modernu tērauda un stiklaplasta autobusu varētu būt atsevišķais piedzīvojums. Atrodiet kādu no jautrām aizlieguma zīmēm vai smaidīgu lampiņu vārdā Lempke. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Eindhoven lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Eindhoven lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Eindhoven lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Eindhoven lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Eindhoven lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 1279 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Eindhoven lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Eindhoven lidosta?
Vai man, noformējot nomu Eindhoven lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Eindhoven lidosta

Rādīt vairāk