Auto noma Podgorica lidosta

 

Populārākais Podgorica lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Podgorica lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Podgorica lidosta punktu

Adrese

Airport Terminal, Podgorica, 81000, Melnkalne
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
08:00 - 21:00
Otrdiena - Piektdiena
08:00 - 22:00
Sestdiena
08:00 - 21:30
Svētdiena
08:00 - 22:30
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Podgorica lidosta

Sixt rent a car auto noma Podgoricas lidostā,  Melnkalnē

Sixt rent a car auto noma Podgoricas lidostā, Melnkalnē

Sveicināti Sixt auto nomas punktā Podgoricas lidostā (Podgorica airport Montenegro (TGD))! Mēs ticam, ka labākais veids iepazīt jaunas vietas komfortabli un jums ērtākajā ritmā ir, braucot ar nomas automašīnu. Mūsu autoparkā jums pieejami dažādu veidu un izmēru automobiļi teicamā tehniskajā stāvoklī, kas ļaus jums izbaudīt ceļošanas prieku pilnā mērā. Pie mums jūs varat ne tikai saņemt vēlamo automašīnu, bet arī tikt pie vajadzīgā papildu aprīkojuma. Piemēram, moderna GPS navigācija ļaus nekļūdīgi izbraukt kalnu serpentīnus, bet bērnu sēdeklītis parūpēsies par jūsu bērna komfortu visa ceļojuma garumā. Noslēdziet savu auto īres līgumu jau šodien, izmantojot mūsu tiešsaistes rezervācijas sistēmu Sixt autonomas mājas lapā vai mobilajā aplikācijā!
Par Podgoricas lidostu Podgoricas lidosta (Podgorica airport Montenegro (TGD)) ir viena no divām starptautiskajām lidostām Melnkalnē. Dažreiz to mēdz saukt arī par Golubovči - tuvākās pilsētas vārdā. Katru gadu tūristu skaits arvien pieaug, tāpēc pāris gadus atpakaļ lidostas termināli tika renovēti un paplašināti un mūsdienās spēj nodrošināt visus nepieciešamos pakalpojumus. Ar nomas auto no Sixt lidostas filiāles jūs ātri un ar komfortu varēsiet tikt līdz Podgoricas centram, kas atrodas 11 km attālumā.
Podgoricas dārgumu meklējumos ar Sixt rent a car Podgorica ir Melnkalnes galvaspilsēta, bet tā nelīdzinās tipiskai Eiropas galvaspilsētai. Tai piemīt īpašā atmosfēra, kur apbrīnojami viegli savienojas vecais ar jauno. Lai arī pilsētas centra ievērojamās vietas var izstaigāt ar kājām, ja vēlaties uzzināt ko vairāk par vietēju kultūru, tad Podgoricas lidostā Sixt auto nomā saņemtais automobilis būs teicams palīgs. Iesakām pārbraukt pāri Milleniuma tiltam, īpaši vēlu vakarā vai naktī - āo skats jūs noteikti pārsteigs. Ir vērts apskatīt arī veco Vezīra tiltu, bet, uzbraucot Goricas kalna virsotnē, izbaudīt skatu uz pilsētu no Georgija baznīcas. Dodaties ar lidostā nomātu auto ārpus pilsētas uz senā Meduna cietokšņa drupām, kur varēsiet tuvāk iepazīt šīs skaistās zemes vēsturi. Vai arī veltīt dienu atpūtai pie lielākā Melnkalnes Skadara ezera. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Podgorica lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Podgorica lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Podgorica lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Podgorica lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Podgorica lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 482 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Dacia Duster
Dacia Duster
Dacia Duster Automatic
Dacia Duster Automatic

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Podgorica lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Podgorica lidosta?
Vai man, noformējot nomu Podgorica lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?