Auto noma Marfakesa Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Marfakesa Lidosta punktu

Adrese

Marrakech Menara Airport, Marrakech, 40160, Maroka
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Marfakesa Lidosta

Sveicināti Sixt rent a car Marakešas lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car Marakešas lidostā!

Vai esat kādreiz vēlējušies iepazīt skaisto Marokas pilsētu Marakešu? Izvēlieties savu īres auto no Sixt auto nomas piedāvājuma Marakešas lidostā un dodieties ceļā! Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējiet vieglo automašīnu, apvidus automašīnu, vai 4X4, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Marakešas lidostā Jūs atradīsiet auto, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm un ceļojuma galamērķim. Auto īre ļaus Jums izvairīties arī no neērtībām un laika patēriņa, kāds rodas izmantojot sabiedrisko transportu. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu Sixt rent a car auto nomas filiālē Marakešas lidostā un Jūs ietaupīsiet laiku, lai redzētu vairāk no pilsētas un tās apkārtnes. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt automašīnu, kas atbilst Jūsu izvēlētā auto kategorijai, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Auto noma Marakešas lidostā (RAK) Marakešas lidosta (RAK), oficiāli zināma kā Marakešas Menara lidosta, ir starptautiska lidosta, kas katru gadu apkalpo aptuveni 2 miljonus pasažieru. Lidostai ir 2 pasažieru termināli. Sixt auto nomas punkts atrodas Marakešas lidostas 2. termināla ielidošanas zālē. Jūs atradīsiet mūs, sekojot norādēm, kas ved uz auto nomas centru lidostā. Ja rezervēsiet Sixt nomas auto internetā, tad, ierodoties Marakešas lidostā, Jūsu auto jau būs gatavs braucienam. Ar nomas auto no Marakešas lidostas iespējams nokļūt pilsētas centrā aptuveni pusstundas laikā.
Apceļojiet Marakešu un tās apkārtni ar nomas auto Brīnišķīgā pilsēta Marakeša no Marakešas lidostas ir vienkārši un ērti sasniedzama, braucot ar nomas auto. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Marokas vēsturi un kultūru, tad dodieties uz Marakešas pilsētu un apmeklējiet Marakešas Mākslas muzeju. Muzejā aplūkojama ziemeļafrikāņu tekstila ekspozīcija, keramika un juvelierizstrādājumi. Izstaigājiet arī slaveno Mažorela dārzu, kas izceļas ar skaistiem apstādījumiem. Apskatiet Marakešas aizsargmūri, aizejiet līdz Džema el Fina laukumam un iegriezieties tirgū. Kad būsiet izbaudījuši pilsētu, tad ar nomas auto varat doties uz Atlasa kalniem vai aizbraukt līdz okeānam, lai baudītu elpu aizraujošās Marokas ainavas. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus Marakešas lidostā, Jūs varēsiet pilnīgāk izbaudīt to, ko Marakeša un tās apkārtne var Jums piedāvāt!
Show more
Labi zināt, nomājot Marfakesa Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Marfakesa Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Marfakesa Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Marfakesa Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Marfakesa Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 365 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Marfakesa Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Marfakesa Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Marfakesa Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Marfakesa Lidosta

Rādīt vairāk