Auto noma Kasablankas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Kasablankas lidosta punktu

Adrese

Mohammed V Internat. Airport, Casablanca, 20000, Maroka
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Kasablankas lidosta

Laipni lūgti Sixt rent a car Kasablankas lidostā!

Laipni lūgti Sixt rent a car Kasablankas lidostā!

Ja jums nepieciešams īres auto Kasablankas lidostā, meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto tiklīdz ieradīsieties Kasablankas lidostā. Sixt auto noma Kasablankas lidostā piedāvā plašu automašīnu izvēli, tai skaitā vieglās automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4 un kravas auto. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Ar nomas auto Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan līdzekļus, gan arī varēsiet apskatīt vairāk no Kasablankas un tās apkārtnes!
Daži fakti par Kasablankas lidostu (CMN) Kasablankas Starptautiskā lidosta (CMN) jeb Muhameda V lidosta, atrodas 30 kilometrus no Kasablankas pilsētas centra. 1943. gadā, 2. Pasaules kara laikā, lidostu uzbūvēja amerikāņi. Lidostai ir 3 termināli, un Sixt auto nomas punkts atrodas Kasablankas lidostas 2. terminālā. Ņemot vērā, ka mēs piedāvājam 24 h nomas auto saņemšanas un atgriešanas pakalpojumu, Jums nav jāuztraucas par lidojuma laika pieskaņošanu nomas auto saņemšanas un atgriešanas laikam. Izīrējiet Sixt nomas auto Kasablankas lidostā, un mēs garantējam, ka jūs ceļosiet ar komfortu!
Ko apskatīt Kasablankas apkārtnē Kasablanka ir Marokas lielākā un apdzīvotākā pilsēta, kā arī ievērojama valsts osta un neapšaubāmi viens no intriģējošākajiem ceļotāju galamērķiem, kas lepojas ar savu skaistumu, vēsturi un kultūru. Dodieties ar Sixt nomas auto no Kasablankas lidostas uz pilsētas centru, lai apskatītu tās bagāto arhitektūras mantojumu. Sāciet pilsētas apskati ar iespaidīgo arhitektūras šedevru Hasana II mošeju, kam ir visaugstākais tornis pasaulē. Apmeklējiet Karalisko pili un iegriezieties tirgū. Savukārt Kasablankas jaunākajos rajonos Jūs varēsiet ieraudzīt mirdzošus debesskrāpjus un plašus bulvārus. Ar nomas auto Jūs varat ērti doties arī ārpus pilsētas. Apskatiet lielisko cietoksni Kasbah de Boulaouane, kas atrodas 50 kilometrus uz dienvidiem no Kasablankas. Apmeklējiet netālu esošo skaisto Azemmour pilsētu un aizbrauciet līdz Sidi Boubeker bākai, no kuras paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētas baltajiem namiem un olīvkoku birzīm. Ar nomas auto Jums būs iespēja ceļot sev piemērotā tempā apskatīt vairāk!
Show more
Labi zināt, nomājot Kasablankas lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kasablankas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kasablankas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kasablankas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kasablankas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 286 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kasablankas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kasablankas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kasablankas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?