Auto noma Agadir lidosta

 

Populārākais Agadir lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Agadir lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Agadir lidosta punktu

Adrese

Agadir Airport, Agadir Maroc, 80000, Maroka
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Agadir lidosta

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Agadiras lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Agadiras lidostā!

Plašajā Sixt auto nomas piedāvājumā Agadiras lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko nomas automašīnu par izdevīgu cenu. Izvēlieties ekonomisku vieglo automašīnu braukšanai pa pilsētu vai apvidus automašīnu piedzīvojumiem ārpus pilsētas, sporta auto, 4X4 vai kabrioletu, lai baudītu Marokas sauli. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Rezervējot nomas automašīnu, izmantojiet arī mūsu papildus piedāvājumus, kas padarīs Jūsu ceļojumu vēl ērtāku. Sixt rent a car Agadiras lidostā piedāvā bērnu sēdeklīšus, lai Jūsu bērni varētu ceļot droši un komfortabli, kā arī navigāciju, lai orientēšanās apkārtnēbūtu vienkārša. Izmantojiet mūsu ērto 24 h auto saņemšanas pakalpojumu un dodieties ceļā!
Daži fakti par Agadiras lidostu (AGA) Agadiras lidosta (AGA), pazīstama arī kā Agadiras–Al Massiras lidosta atrodas20 kilometrus no Agadiras pilsētas centra. Tā ir starptautiska lidosta, kas gadā apkalpo vairāk nekā miljons pasažieru. Sixt auto nomas punktā Agadiras lidostā mūsu darbinieki palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie nomas auto, lai Jūs varētu turpināt ceļojumu.
Ko darīt Agadiras apkārtnē, izmantojot nomas auto Agadira ir lielākais Marokas kūrorts un pilsēta, aiz kuras robežām atrodams tūkstošiem kilometrus garš Sahāras tuksnesis. Ar nomas auto no Agadiras lidostas dodieties uz kādu no pludmalēm, lai baudītu Agadirai raksturīgo silto, maigo klimatu ar 300 saulainām dienām gadā. Brauciena laikā izbaudiet skaistos skatus, kas paveras uz Atlasa kalniem, eikaliptu audzēm, priežu mežiem un okeāna ūdeņiem. Kad būsiet baudījuši atpūtu kādā no pasakainajām pludmalēm, apmeklējiet Putnu ieleju, kur pulcējas flamingu kolonijas. Dabas mīļotāji noteikti vēlēsies iegriezties Souss Massa Nacionālajā parkā. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz Kasablanku vai Marakešu, savukārt tie, kas meklē eksotiku, var doties dziļāk tuksnesī uz citām dienvidu Marokas pilsētiņām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat bezrūpīgi pavadīt laiku brīnišķīgajās pludmalēs vai iepazīt Marokas vēsturi, Sixt nomas auto sniegs Jums ceļojumam nepieciešamo brīvību, elastību un komfortu!
Show more

Labi zināt, nomājot Agadir lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Agadir lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Agadir lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Agadir lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Agadir lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 165 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Fiat 500 Aut.
Fiat 500 Aut.
Dacia Dokker
Dacia Dokker
Jeep Renegade
Jeep Renegade
Jeep Renegade Aut.
Jeep Renegade Aut.
Dacia Lodgy Steep Way
Dacia Lodgy Steep Way
Jeep Compass
Jeep Compass

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Agadir lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Agadir lidosta?
Vai man, noformējot nomu Agadir lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Agadir lidosta

Rādīt vairāk