Auto noma Malta Luqa lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Malta Luqa lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Malta Luqa lidosta, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Malta Luqa lidosta punktu

Adrese

Ring Road Park East Lvl 1, Luqa, LQA 4000, Malta
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 20:00
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Malta Luqa lidosta

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomā Maltas lidostā, Maltā

Esiet sveicināti Sixt rent a car auto nomā Maltas lidostā, Maltā

Ļaujieties Maltas valdzinājumam, iepazīstot šo brīnišķīgo valsti, braucienā ar automašīnu, ko jūs varat saņemt Sixt autonomas punktā Maltas lidostā (Malta Luqa International airport (MLA)). Ērtas un ekonomiskas kompaktās klases mašīnas, ietilpīgi apvidus auto, kas būs ideāli piemēroti vietējiem bezceļiem, skaisti sporta auto un kabrioleti, lai izjustu vēju matos, steidzoties uz pludmali gar Vidusjūras krastu – mūsu plašajā autoparkā jūs vienmēr atradīsiet sev piemērotāko transportlīdzekli par ļoti pievilcīgu cenu. Izmantojiet iespēju rezervēt savu ceļojuma auto jau šodien Sixt mājas lapā vai mobilajā aplikācijā un jūs būsiet patīkami pārsteigti par auto īres līguma ērtaiem nosacījumiem un iespējām pasūtīt papildu aprīkojumu vai paplašināt standarta apdrošināšanas polisē iekļautos riskus. Sazinieties ar mums jau šodien un saņemiet labāko piedāvājumu!
Par Maltas lidostu Maltas lidosta (Malta Luqa International airport (MLA)) ir vienīgā valsts starptautiskā lidosta, kas atrodas 5 km attālumā no galvaspilsētas Valetas. Neskatoties uz nelielo izmēru, tā spēj piedāvāt pasažieriem augstākās klases servisu, par ko ir ieguvusi Eiropas labākās lidostas statusu. Šeit ir fantastisks skatu laukums, no kura varēsiet vērot lidmašīnu pacelšanos un nolaišanos. Ja esat pieteikuši nomas auto saņemšanu Maltas lidostā, tad, izkāpjot no lidmašīnas, dodaties uz bagāžas saņemšanas nodaļu, kur viegli atradīsiet mūsu filiāli.
Apkārt Maltai ar Sixt rent a car Ja plānojat ar komfortu apceļot šo nelielo valsti, tad automašīna no mūsu auto nomas lidostā būs teicams papildinājums jūsu ceļojumam. Kaut arī pastaigām pa salu ir savs šarms, ar auto jūs redzēsiet vairāk. Maltas reliģiozās arhitektūras mantojums iespaido ar savu daudzveidību – bazilikas, klosteri, baznīcas un svētnīcas ir sastopamas uz katra stūra. Tomēr to krāšņums un greznība izbalē uz nelielo pilsētu kapelu fona. Pie nomas auto stūres, ko varat saņemt jau ierodoties Maltas lidostā, jūs varēsiet paši novērtēt vietējos skaistumus, jo, atbildot uz jautājumu, ko tad ir vērts apskatīt Maltā, atbilde ir ļoti vienkārša – visu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, īrējot Malta Luqa lidosta
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Malta Luqa lidosta?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Malta Luqa lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Malta Luqa lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Malta Luqa lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,2
Pamatojoties uz 323 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,5)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Ceļš uz Sixt
(4,3)
Bieži uzdotie jautājumi par īri Malta Luqa lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Malta Luqa lidosta?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Malta Luqa lidosta?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?

Check out our nearby locations to Malta Luqa lidosta

    Rādīt vairāk