Auto noma
Siauliai
Kļūda
Lietuva // Siauliai
Mainīt datus

Auto noma Siauliai:Sixt auto nomas rezervācija tie¨saistē

 
 • Siauliai Dzelzcela stacija

  Sixt Auto noma
  Dubijos Str. 44
  77153 Siauliai

  Pi. - Pi.09:00 - 18:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Sixt rent a car sveic jūsu saules pilsētā Šauļos!

Ceturtā pēc iedzīvotāju skaita lielākā Lietuvas pilsēta Šauļi ir īsts Baltijas fenikss, jo tā vairākas reizes tika iznīcināta līdz pamatiem, tomēr katru reizi spēja atdzimt no jauna. Ar Sixt autonomas mašīnām Šauļosjums būs iespēja iepazīt pilsētu visā tās krāšņumā vai izmantot to kā starta punktu jūsu braucienam uz Viļņu, Kauņu vai pat kaimiņvalsts galvaspilsētu Rīgu, jo ceļā nāksies pavadīt nieka vien 2-3 stundas. Komforts, drošība un pieejamība – tās ir vērtības, kas atšķir Sixt Šauļu auto īri no citiem.

Šis un tas par Šauļu auto nomu

Mūsu pamatvērtība ir mūsu klientu vajadzību izpratne un apmierināšana, ceļojuma drošība, komforts un pakalpojuma pieejamība. Pastāvīgi attīstoties, mēs piedāvājām iznomāt auto Šauļos neizejot no mājām, izmantojot mūsu online rezervāciju Sixt mājas lapā, mobilajās ierīcēs vai aplikācijā. Mūsu automobiļi ir pieejami ikvienam neatkarīgi no braukšanas stāža. Rūpējoties par jūsu drošību, obligātā civiltiesiskā apdrošināšana ir iekļauta nomas paklapojumā. Rezervējot aotomašīnu, jums ir iespēja izvēlēties samazināto KASKO apdrošināšanas pašrisku vai pat apdrošināšanu bez pašriska. Jūsu ērtībām un veiksmīgai ceļošanas pieredzei pieejami papildu pakalpojumi - bērnu sēdeklīši, GPS navigācija, papildu vadītājs, pilnā apdrošināšana vai šofera pakalpojumi – viss tas un vēl vairāk ir pieejams mūsu auto nomā Šauļos. Noslēdzot vienošanās ar mums klātienē vai caur mājas lapas rezervācijas sistēmu, ir svarīgi atcerēties, ka mēs saviem klientiem garantējam noteiktās klases auto pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.

Mazpilsētas dārglietu meklējumos...

Šauli tiešā tulkojumā no lietuviešu valodas nozīmē “locinieks”. Tā figūru jūs atradīsiet parka kompleksā pie pilsētas galvenās vērtības, barokas stilā celtās Svētā Pētera un Paula baznīcas, pie kuras jūs viegli varēsiet tikt ar iznomātu auto no mūsu Šauļu filiāles. Ne par velti Šauļus sauc par Saules pilsētu, jo tā ir biežs ciemiņš šajā apkārtnē un ļauj pilnā apmērā izbaudīt neskaitāmus parkus un arhitektūras pieminekļus. Netālu no pašas pilsētas atrodas viena svēta Lietuvas vieta, ko sauc par Krustkalnu. Ļaujieties ceļa valdzinājumam un vietējam garam ar Sixt rent a car piedāvātām auto nomas iespējām. Ja jums patīk muzeji, tad vietējās divriteņu kolekcijas Velosipēdu muzejā vai kaķu figūriņu dažādība Kaķu muzejā noteikti jūs neatstāt vienaldzīgu. Un tirdzniecības centrs Akropolis priecēs ne tikai iepirkumu mīļotājus, bet tā ir arī fantastiska atpūtas vieta, kur visu gadu strādā slidotava. Lai ko jūs izvēlētos, ar Sixt jums vienmēr būs pa ceļam!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss