Auto noma Palanga Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Palanga Lidosta punktu

Adrese

Liepojos 1, Palanga, 00169, Lietuva
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
09:00 - 18:00
Sestdiena - Svētdiena
10:00 - 17:00
Brīvdienas
10:00 - 17:00

Mūsu pakalpojumi Palanga Lidosta

Sixt auto noma Palangas lidostā, Lietuvā

Sixt auto noma Palangas lidostā, Lietuvā

Sveicināti Sixt auto nomas filiālē Palangas lidostā Sixt auto nomas piedāvājumā Palangas lidostā Jūs atradīsiet sava ceļojuma mērķim un budžetam vispiemērotāko nomas auto par izdevīgu cenu. No mūsu plašā nomas auto klāsta Jūs varat izvēlēties vieglo automašīnu vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4 un pārliecināties, ka auto īre Palangas lidostā kopā ar Sixt ir ērta un vienkārša. Rezervējot nomas auto iepriekš, Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklīšus, navigāciju un papildus auto apdrošināšanu. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases rezervētās automašīnas pieejamību Palangas lidostā, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Palangas lidosta Palangas lidosta (PLQ) ir reģionāla lidosta, kas atrodas netālu no Baltijas jūras kūrortpilsētas Palangas. Ar nomas auto jūs varat ērti un ātri sasniegt gan Palangas pilsētu, gan arī citus populārus galamērķus Baltijas jūras krastā. Izmantojiet Sixt piedāvāto 24h nomas auto atgriešanas iespēju Palangas lidostas Sixt rent a car auto nomas filiālē un izbaudiet laiku Lietuvā pilnībā.
Ko apskatīt Palangā un tās apkārtnē Palangu apskalo Baltijas jūra, un tās brīnišķīgā pludmale, kas uz abām pusēm no mola stiepjas 18 kilometrus garumā, ir kā radīta atpūtai. Ceļojot ar nomas auto, jums būs iespēja piedzīvot pārvietošanās neatkarību un brīvdienu baudīšanu sev piemērotā tempā. Aizbrauciet uz pilsētas dienvidiem, lai pastaigātos 100 hektārus plašajā Botāniskajā dārzā, kas ir viens no skaistākajiem parkiem Lietuvā un kuru 19. gadsimtā izveidoja slavenais franču dārznieks Edouards Andre. Iegriezieties blakus esošajā Dzintara muzejā, kas atrodas Palangas grāfa pilī. Apskatiet Palangas simbolu jūras tiltu jeb molu, kas iestiepjas jūrā 470 metru garumā. Ar nomas auto jūs varat doties arī tālāk, lai izpētītu mazos jūrmalas ciematiņus vai apskatītu Lietuvas iekšzemi. Kopā ar Sixt auto nomu Palangas lidostā jūs varat brīvi izvēlēties ceļojuma pieturvietas izmantojot komfortu, ko sniedz nomas auto!
Show more
Labi zināt, nomājot Palanga Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Palanga Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Palanga Lidosta, jums ir jābūt vismaz 19 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Palanga Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Palanga Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,9
Pamatojoties uz 84 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(5,0)
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzeklis
(5,0)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Palanga Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Palanga Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Palanga Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Palanga Lidosta

Rādīt vairāk