Auto noma
Klaipeda
Kļūda
Lietuva // Klaipeda
Mainīt datus

Auto noma Klaipeda:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

 
 • Klaipeda Downtown

  Sixt Auto noma
  Naujojo Sodo gatve 1
  92118 Klaipeda

  Pi. - Pi.09:00 - 18:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

 • Klaipeda/Delivery Service

  Sixt Auto noma
  Delivery to Hotels
  92127 Klaipeda

  Pi. - Sv.10:00 - 17:00

  24 h atgriešana

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Klaipēda – Baltijas jūras satiksmes vārti!

Klaipēda ir trešā lielākā Lietuvas pilsēta un viena no svarīgākajm Baltija jūras ostām. Tā ir akmeņu “fahverku” noliktavu un ēku pilsēta, ar pastu, kas atrodas neogotikas arhitektūras stila ēkā, kur ienākot, jūties kā baznīcā, nevis vietā, kur sūta smieklīgas atklātnes saviem draugiem. Neskatoties uz to, ka pilsēta ir šķietami neliela, visērtāk ir pārvietoties ar nomas auto, ko jūs ērti varat saņemt Sixt rent a car Klaipēdas nomas punktā viesnīcā “Amberton”. Mūsu rūpīgi izvēlētās automašīnas dažādiem dzīves gadījumiem kļūs par izcilu papildinājumu jūsu atpūtai Klaipēdā.

Sixt autonoma Klaipēdā – gudra izvēle

Pateicoties ilggadējai pieredzei, mēs zinām, ko nozīmē labs auto nomas serviss, kas tagad ir pieejams arī Klaipēdā. Rezervējiet auto ērti Sixt mājas lapā vai mobilajā ierīcē un saņemiet to izvēlētajā laikā un vietā. Nāciet uz Klaipēdas Sixt autonomas biroju viesnīcā “Amberton” un saņemiet automobili atbilstoši jūsu vēlmēm un līdzbraucēju skaitam. Ja ceļojat ar bērniem, nodrošināsim arī bērnu sēdeklīšus. Neatkarīgi no izvēlētā saziņas veida, ar Sixt rent a car jūs varat būt droši, ka auto jums sniegs patīkamu pieredzi un iespēju iepazīt Klaipēdu un tās apkārtni. Standarta auto nomas līgums paredz arī papildu drošību ceļu satiksmes negadījumiem, iespēju pievienot otru vadītāju vai izvēlēties kādu no ekstra pakalpojumiem. Ņemot vērā mūsu rīcībā esošo autoparku, mēs nodrošinām noteiktās klases automašīnu , bet ne konkrētu marku un modeli.

Lietuvas pērle un Kuršu kāpas

Ja plānojat doties uz Klaipēdu, noteikti ieplānojat Jūras muzeja apmeklējumu, līdz kuram jūs ātri un komfortabli varēsiet tikt ar Sixt rent a car iznomāto auto Sixt Klaipēdas nomas birojā. Muzejs atrodas Kuršu kāpās, kas arī noteikti ir apmeklējuma vērtas. Jūras muzejā jūs gaida delfīni, jūras odzes, roņi. Delfīnu šovs noteikti patiks gan maziem, gan lieliem. Vēlāties vēl ko interesantu? Dodieties ārpus Klaipēdas uz Raduļu ciematu, kas ar Sixt auto nomā izvēlēto mašīnu aizņems vien 10 minūtes. Tur jūs gaida īsts piedzīvojums ar īstiem dinozauriem! Dinozauru parks ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem galamērķiem ģimenēm ar bērniem. Tāpat kā mini Zoo, kas pārsteidz ar dzīvnieku dažādību un patīkamo atmosfēru. Ja nav laika ārpus pilsētas braucieniem, iesakām baudīt pilsētas šarmu un iepazīt tās vēsturiskos apskates objektus. Kalēju vai pulksteņu muzejs ir labs veids, kā iepazīt pilsētas vēsturi, bet alus cienītāji noteikti nespēs pretoties iespējai apmeklēt Švyturys alus darītavu. Vecpilsētā ir apskates vērta ir Vecā pārceltuve, Drāmas teātris un Teātra laukums, izstāžu ēkas, Pils muzejs, Mazās Lietuvas vēstures muzejs, luterāņu baznīca, Etnokultūras centrs, Tirgus laukums. Ostas rajonā atrodas arī vecākā bāka Lietuvā - Klaipēdas bāka. Ja jums paveiksies atrasties pilsētā jūlijā beigās, izmantojiet iespēju piedalīties Jūras svētkos, kas patīkami pārsteigs jūs ar plašu izklaides programmu: mākslinieku izrādes, amatnieku gadatirgus, mūzikas festivāli un koncerti, kā arī buru regates Baltic Sailes noslēgums. Ceļojiet ar Sixt un iepazīstiet trešo lielāko Lietuvas pilsētu Klaipēdu ar Sixt!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss