Auto noma Druskininkai

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Mūsu pakalpojumi Druskininkai

Sveicam jūs Druskininki, kur vienlaicīgi varat izbaudīt ziemu un vasaru visu gadu!

Sveicam jūs Druskininki, kur vienlaicīgi varat izbaudīt ziemu un vasaru visu gadu!

Druskininki ir viens no plašāk pazīstamiem Lietuvas kūrortiem, pateicoties nemitīgai attīstībai un pastāvīgām investīcijām, tas ir iekļauts pasaules desmit labāko kūrortu sarakstā. Druskininki atrodas 400 km attālumā no Rīgas un 130 km no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas. Druskininki vislabāk ir sasniedzama ar auto, ko varat nomāt jebkurā no Sixt rent a car nomas punktiem. Pēc Druskini apmeklēšanas, iesakām doties uz Kauņu vai Viļņu, lai iepazītu Lietuvu. Mēs būsim priecīgi parūpēties par jūsu atpūtu!
Jūsu ieguvumi no Sixt auto nomas Druskininkos Rūpējoties par mūsu klientiem, esam izveidojuši auto īres punktu Druskininkos, kas ar katru dienu iegūst lielāku popularitāti gan vietējo iedzīvotāju, gan pilsētas viesu vidū. Gan veicot rezervāciju nomas filiālē, gan arī Sixt mājas lapā vai aplikācijā, saņemsiet izdevīgāko auto nomas piedāvājumu Druskininkos no Sixt rent a car atbilstoši automobiļu pieejamībai noteiktajāklasē , piemēram sedanus vai pilnpiedziņas automobiļus, neierobežotu nobraukumu, papildu apdrošināšanu, otrā vadītāja atļauju, bērnu sēdeklīti un līdzīgus pakalpojumus, atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām.
Piedzīvojumi gaida! Druskininki -īpašais Lietuvas kūrorts ne velti ir iekļauts pasaules labāko desmitniekā. Šeit arī vienkārša pastaiga sekmēs jūsu garastāvokļa un veselības uzlabošanos, pat bez īpašām procedūrām. Šeit ziema un vasara satiekas vienā vietā, jo pilsētas centrā jūs sagaida liels ūdens atrakciju parks, kas ir apvienots ar viesnīcu. Viesnīcas rezervāciju lielā apmeklējuma dēļ iesākam rezervēt jau savlaicīgi. Savukārt netālu no pilsētas ir uzbūvēta Sniega arēna (Snow Arena), kur jūs varat baudīt ziemas prieku uz slēpēm vai snovborda cauru gadu. Iznomājot nomas auto Druskininki vai citā filiālē, jūs ātri un ērti nokļūsiet atpūtas kūrortā. Vēl viens iemesls, lai paņemtu nomas auto no Sixt, ir iespēja aizbraukt uz Naujasodes ciematu, kas atrodas pāris kilometru attālumā no Druskininki un ir pazīstams ar Česnuļa parku. Šeit jūs varēsiet iepazīties ar vairākiem no koka veidotiem pasaku varoņiem, kas ir tik tuvu realitātei, ka liekas, ka tūlīt atdzīvosies un sāks runāt. Ja esat aktīvākās atpūtas piekritēji, tad jums taisnā ceļā jādodas uz piedzīvojumu parku, kur visi gājēju ceļi ir izvietoti kokos vidēji 16 m augstumā. Un kā tad bez lietuviešu tradicionāliem ēdieniem - tieši šeit jūs atradīsiet visgaršīgākos cepelīnus visā reģionā. Tā vismaz saka vietējie iedzīvotāji - tad jau noteikti jānogaršo!
Show more
Labi zināt, nomājot Druskininkai
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Druskininkai.
Vai es varu izvēlēties citu automašīnas atgriešanas vietu Druskininkai?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Druskininkai. Var tikt piemērota papildu maksa.
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Druskininkai?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Druskininkai

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Druskininkai?
Vai man, noformējot nomu Druskininkai, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our stations in Druskininkai

Rādīt vairāk