Auto noma
Druskininkai
Kļūda
Lietuva // Druskininkai
Mainīt datus

Auto noma Druskininkai:Sixt auto nomas rezervācija tiešsaistē

 
 • Druskininkai Autoosta

  Sixt Auto noma
  Gardino 1
  66204 Druskininkai

  Pi. - Pi.09:00 - 18:00
  Se. - Sv.10:00 - 17:00

  Pieejamās auto klases: Automašīnas un apvidus automašīnas, 4X4

Sveicam jūs Druskininki, kur vienlaicīgi varat izbaudīt ziemu un vasaru visu gadu!

Druskininki ir viens no plašāk pazīstamiem Lietuvas kūrortiem, pateicoties nemitīgai attīstībai un pastāvīgām investīcijām, tas ir iekļauts pasaules desmit labāko kūrortu sarakstā. Druskininki atrodas 400 km attālumā no Rīgas un 130 km no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas. Druskininki vislabāk ir sasniedzama ar auto, ko varat nomāt jebkurā no Sixt rent a car nomas punktiem. Pēc Druskini apmeklēšanas, iesakām doties uz Kauņu vai Viļņu, lai iepazītu Lietuvu. Mēs būsim priecīgi parūpēties par jūsu atpūtu!

Jūsu ieguvumi no Sixt auto nomas Druskininkos

Rūpējoties par mūsu klientiem, esam izveidojuši auto īres punktu Druskininkos, kas ar katru dienu iegūst lielāku popularitāti gan vietējo iedzīvotāju, gan pilsētas viesu vidū. Gan veicot rezervāciju nomas filiālē, gan arī Sixt mājas lapā vai aplikācijā, saņemsiet izdevīgāko auto nomas piedāvājumu Druskininkos no Sixt rent a car atbilstoši automobiļu pieejamībai noteiktajāklasē , piemēram sedanus vai pilnpiedziņas automobiļus, neierobežotu nobraukumu, papildu apdrošināšanu, otrā vadītāja atļauju, bērnu sēdeklīti un līdzīgus pakalpojumus, atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Piedzīvojumi gaida!

Druskininki -īpašais Lietuvas kūrorts ne velti ir iekļauts pasaules labāko desmitniekā. Šeit arī vienkārša pastaiga sekmēs jūsu garastāvokļa un veselības uzlabošanos, pat bez īpašām procedūrām. Šeit ziema un vasara satiekas vienā vietā, jo pilsētas centrā jūs sagaida liels ūdens atrakciju parks, kas ir apvienots ar viesnīcu. Viesnīcas rezervāciju lielā apmeklējuma dēļ iesākam rezervēt jau savlaicīgi. Savukārt netālu no pilsētas ir uzbūvēta Sniega arēna (Snow Arena), kur jūs varat baudīt ziemas prieku uz slēpēm vai snovborda cauru gadu. Iznomājot nomas auto Druskininki vai citā filiālē, jūs ātri un ērti nokļūsiet atpūtas kūrortā. Vēl viens iemesls, lai paņemtu nomas auto no Sixt, ir iespēja aizbraukt uz Naujasodes ciematu, kas atrodas pāris kilometru attālumā no Druskininki un ir pazīstams ar Česnuļa parku. Šeit jūs varēsiet iepazīties ar vairākiem no koka veidotiem pasaku varoņiem, kas ir tik tuvu realitātei, ka liekas, ka tūlīt atdzīvosies un sāks runāt. Ja esat aktīvākās atpūtas piekritēji, tad jums taisnā ceļā jādodas uz piedzīvojumu parku, kur visi gājēju ceļi ir izvietoti kokos vidēji 16 m augstumā. Un kā tad bez lietuviešu tradicionāliem ēdieniem - tieši šeit jūs atradīsiet visgaršīgākos cepelīnus visā reģionā. Tā vismaz saka vietējie iedzīvotāji - tad jau noteikti jānogaršo!

 
 

Sixt auto nomas punkti lidostās

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss