Auto noma Nukasla Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Nukasla Lidosta punktu

Adrese

Car Rental Village,Woolsington, Newcastle upon Tyne, NE13 8BZ, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 18:00
Brīvdienas
08:00 - 18:00

Mūsu pakalpojumi Nukasla Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja jums nepieciešms auto, ielidojot Ņūkāslas lidostā, Sixt auto noma piedāvā plašu ekonomisko automašīnu izvēli, apvidus automašīnas, 4X4, kabrioletus un sporta auto. Rezervējiet Sixt nomas auto internetā, izmantojot mūsu vienkāršo rezervācijas pakalpojumu. Sixt auto noma Ņūkāslas lidostā Jūsu ērtībām piedāvā arī tādu papildus pakalpojumu kā 24 stundu auto atgriešana, lai Jūs pilnībā varētu izmantot ceļojuma laiku. Sixt rent a car auto noma Ņūkāslas lidostā ērtākai ceļošanai piedāvā arī tādu pakalpojumu kā neierobežots nobraukums, bērnu autosēdeklīši, GPS, papildus autovadītāji un ilgtermiņa auto īre. Izbaudiet augstas kvalitātes auto nomu par ekonomiskām cenām Ņūkāslas lidostā kopā ar Sixt.
Daži fakti par Ņūkāslas lidostu (NCL) Ņūkāslas lidosta (NCL) ir starptautiska lidosta, kas atrodas 9 kilometrus no Ņūkāslas pie Tainas. Ņūkāslas lidosta tika atvērta 1936. gadā, un 2016. gadā tā apkalpoja gandrīz 5 miljonus pasažieru. Tā ir vienpadsmitā Lielbritānijas noslogotākā lidosta. Lai atrastu Sixt auto nomu Ņūkāslas lidostā, dodieties ārā no lidostas ēkas pa galveno izeju un Jūs nonāksiet īstermiņa autostāvvietā, kur Jūs sagaidīs Sixt autobuss, lai Jūs nogādātu Sixt rent a car auto nomas punktā. Izmantojot auto īri, Jums ir iespēja pārvietoties uz jūsu galamērķi ātrāk, ceļot ērtāk un redzēt vairāk!
Apskatiet Ņūkāslu, izmantojot Sixt nomas auto Ņūkāsla pie Tainas, bieži saīsināti saukta par Ņūkāslu, ir populārākā Ziemeļaustrumanglijas pilsēta. Pilsēta atrodas pie Tainas upes ietekas Ziemeļjūrā un ar nomas auto no Ņūkāslas lidostas pilsētu iespējams sasniegt īsa brauciena laikā. Vēsturiski Ņūkāsla svarīga kā ogļu tirdzniecības centra, kas arī nodrošināja pilsētas attīstību Industriālās revolūcijas laikā. Jūs varat izmantojiet Sixt nomas auto, lai aplūkotu Adriāna mūra paliekas, kas saglabājušās no pilsētas pirmsākumiem, un ir redzamas vairākās vietās pilsētā. Apskatiet Gateshead Millenium tiltu, gājēju un riteņbraucēju tiltu, kas ievērojams ar savu moderno dizainu. Ņūkāsla ir arī dzīvīga metrapole ar neskaitāmām iepirkšanās un izklaides iespējām. Izpētiet daudzo teātru un muzeju piedāvājumu, kā arī bagāto festivālu norisi. Ņūkāsla pazīstama arī kā Premjerlīgas futbola kluba Newcastle United F.C. mājvieta. Izīrējiet Sixt nomas auto Ņūkāslas lidostā un sāciet šī aizraujošā reģiona izpēti!
Show more
Labi zināt, nomājot Nukasla Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Nukasla Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Nukasla Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Nukasla Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Nukasla Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 544 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Nukasla Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Nukasla Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Nukasla Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Nukasla Lidosta

    Rādīt vairāk