Auto noma
Nukasla Lidosta
Kļūda
Lielbritanija // Newcastle upon Tyne // Nukasla Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Nukasla Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Long Stay Car Park,Woolsington
  NE13 8BZ Newcastle upon Tyne GB +44-2070188246
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: NCL
Darba laiks
Pi. - Se.08:00 - 18:00
Brīvdienās08:00 - 18:00
 
 24 h atgriešana

Ja jums nepieciešms auto, ielidojot Ņūkāslas lidostā, Sixt auto noma piedāvā plašu ekonomisko automašīnu izvēli, apvidus automašīnas, 4X4, kabrioletus un sporta auto. Rezervējiet Sixt nomas auto internetā, izmantojot mūsu vienkāršo rezervācijas pakalpojumu. Sixt auto noma Ņūkāslas lidostā Jūsu ērtībām piedāvā arī tādu papildus pakalpojumu kā 24 stundu auto atgriešana, lai Jūs pilnībā varētu izmantot ceļojuma laiku. Sixt rent a car auto noma Ņūkāslas lidostā ērtākai ceļošanai piedāvā arī tādu pakalpojumu kā neierobežots nobraukums, bērnu autosēdeklīši, GPS, papildus autovadītāji un ilgtermiņa auto īre. Izbaudiet augstas kvalitātes auto nomu par ekonomiskām cenām Ņūkāslas lidostā kopā ar Sixt.

Daži fakti par Ņūkāslas lidostu (NCL)

Ņūkāslas lidosta (NCL) ir starptautiska lidosta, kas atrodas 9 kilometrus no Ņūkāslas pie Tainas. Ņūkāslas lidosta tika atvērta 1936. gadā, un 2016. gadā tā apkalpoja gandrīz 5 miljonus pasažieru. Tā ir vienpadsmitā Lielbritānijas noslogotākā lidosta. Lai atrastu Sixt auto nomu Ņūkāslas lidostā, dodieties ārā no lidostas ēkas pa galveno izeju un Jūs nonāksiet īstermiņa autostāvvietā, kur Jūs sagaidīs Sixt autobuss, lai Jūs nogādātu Sixt rent a car auto nomas punktā. Izmantojot auto īri, Jums ir iespēja pārvietoties uz jūsu galamērķi ātrāk, ceļot ērtāk un redzēt vairāk!

Apskatiet Ņūkāslu, izmantojot Sixt nomas auto

Ņūkāsla pie Tainas, bieži saīsināti saukta par Ņūkāslu, ir populārākā Ziemeļaustrumanglijas pilsēta. Pilsēta atrodas pie Tainas upes ietekas Ziemeļjūrā un ar nomas auto no Ņūkāslas lidostas pilsētu iespējams sasniegt īsa brauciena laikā. Vēsturiski Ņūkāsla svarīga kā ogļu tirdzniecības centra, kas arī nodrošināja pilsētas attīstību Industriālās revolūcijas laikā. Jūs varat izmantojiet Sixt nomas auto, lai aplūkotu Adriāna mūra paliekas, kas saglabājušās no pilsētas pirmsākumiem, un ir redzamas vairākās vietās pilsētā. Apskatiet Gateshead Millenium tiltu, gājēju un riteņbraucēju tiltu, kas ievērojams ar savu moderno dizainu. Ņūkāsla ir arī dzīvīga metrapole ar neskaitāmām iepirkšanās un izklaides iespējām. Izpētiet daudzo teātru un muzeju piedāvājumu, kā arī bagāto festivālu norisi. Ņūkāsla pazīstama arī kā Premjerlīgas futbola kluba Newcastle United F.C. mājvieta. Izīrējiet Sixt nomas auto Ņūkāslas lidostā un sāciet šī aizraujošā reģiona izpēti!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Se.08:00 - 18:00
Brīvdienās08:00 - 18:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Nukasla Lidosta NCL Long Stay Car Park,Woolsington NE13 8BZ Newcastle upon Tyne 55.040449, -1.710249 +44-2070188246

Sixt nomas punkts Nukasla Lidosta NCL

Long Stay Car Park,Woolsington
NE13 8BZ Newcastle upon Tyne
 
Telefona nr. +44-2070188246

Atrašanās vieta - kā Jūs varat mūs atrast

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Kravas mikroautobusi
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss