Auto noma Londonas Heathrow AP T2,T3

 

Populārākais Londonas Heathrow AP T2,T3

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Londonas Heathrow AP T2,T3, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Londonas Heathrow AP T2,T3 punktu

Adrese

Terminal 2 Landside Arrivals, London, TW6 1EF, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 00:00
Brīvdienas
06:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Londonas Heathrow AP T2,T3

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Iepazīstiet Lielbritānijas galvaspilsētu Londonu un tās apkārtni, dodoties ceļā ar kvalitatīvu nomas auto. Sixt auto noma Londonas Hītrovas lidostā piedāvā nomas auto no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām un nodrošina ātru un ērtu apkalpošanu. Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko nomas auto no dažādas klases vieglajām automašīnām, apvidus automašīnām, sporta auto, kabrioletiem un 4X4. Rezervējot savu nomas auto saņemšanai Hītrovas lidostā, Jums ir pieejamas arī dažādas papildus izvēles iespējas, tādas kā pilna auto apdrošināšana un GPS navigācijas sistēma, kas dos Jums papildus mieru, ceļojot ar nomas auto. Jūs varat izvēlēties nomas auto arī izmantojot savu viedtālruni, tikai lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Hītrovas lidostā nodrošina noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Londonas Hītrovas lidosta (LHR) Londonas Hītrovas lidosta (LHR), bieži saukta vienkārši par Hītrovas lidostu, ir Eiropas lielākā lidosta. Lidosta atrodas 24 kilometru attālumā no Londonas centra. Hītrovas lidostai ir 2 skrejceļi un 5 termināli. Katru dienu Hītrovas lidostā ielido un no lidostas izlido tūkstošiem avioreisu. Ja ielidojat Hītrovas lidostas 2., 3. vai 4. terminālā, lai tiktu pie Sixt nomas auto, Jūs varat doties uz auto nomas vietu ielidošanas zālē, kur mūsu darbinieks Jums paskaidros, kas darāms tālāk. Vai arī uzreiz varat doties uz lidostas autobusu stāvvietu, kur mūsu viegli pamanāmais Sixt busiņš Jūs aizvedīs līdz Sixt auto nomas punktam, kas atrodas vien 10 minūšu brauciena attālumā.
Londonā ar nomas auto Londona, Apvienotās Karalistes galvaspilsēta, kas atrodas Temzas upes krastā, ir liela pilsēta, kuru kājām nevar izstaigāt, tāpēc nomas auto no Hītrovas lidostas būs ērtākais un patīkamākais veids, kā pilsētā nokļūt tur, kur esat iecerējuši. Ja esat Londonā pirmoreiz, Jūs varat sākt pilsētas apskati ar tradicionālajiem Londonas rajoniem, tādiem kā Vestminstere, Griniča un Kensingtona. Ja vēlaties izklaidēties, tad dodieties uz Konventgārdenu un Soho, kur atrodas lielākā daļa Vestendas teātru un kinoteātru, tur Jūs atradīsiet arī neskaitāmus bārus un ēdināšanas iestādes. Ja vēlaties baudīt mākslu, tad ar nomas auto dodaties uz Tate Modern, bijušo spēkstaciju Benksaidā, kas pārbūvēta par pasaulē populārāko mūsdienu mākslas galeriju, kas katru gadu piesaista piecus miljonus apmeklētāju. Nacionālās mākslas kolekcijas pieejamas arī Trafalgaras laukumā un Milbenkā. Tie, kam interesē mazas indie stila galerijas, jādodas uz Īstendu, Hekniju. Savukārt sporta un mūzikas cienītājiem nomas auto noderēs, lai dotos uz pilsētas pierobežā izvietotajām sporta un koncertu vietām. Sixt nomas auto dos Jums iespēju izmantot laiku, ko pavadīsiet Londonā, pilnvērtīgāk.
Show more

Labi zināt, nomājot Londonas Heathrow AP T2,T3

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Londonas Heathrow AP T2,T3?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Londonas Heathrow AP T2,T3, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Londonas Heathrow AP T2,T3.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Londonas Heathrow AP T2,T3?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,1
Pamatojoties uz 107 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(4,2)
Sixt filiālē
(4,2)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Londonas Heathrow AP T2,T3

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Londonas Heathrow AP T2,T3?
Vai man, noformējot nomu Londonas Heathrow AP T2,T3, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?