Auto noma
Inverness Lidosta
Kļūda
Lielbritanija // Inverness // Inverness Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Inverness Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: 14a Dalcross Ind Est
  IV2 7XB Inverness GB +44-8444993399
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: INV
Sixt nomas punkts: 1191
Darba laiks
Pi. - Sv.08:00 - 17:30
 
 

Mēs uzskatām, ka auto nomai jābūt vienkāršai, lai, ierodoties Invernesas lidostā, Jūs varētu ātri un parocīgi sasniegt pilsētu un tās apkārtni. Sixt auto noma Inversas lidostā piedāvā dažādu modeļu kompaktus auto un apvidus automašīnas, 4X4 un kravas auto no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Rezervējiet savu nomas auto internetā un pievienojiet auto nomas līgumam tādas papildus iespējas kā bērnu autosēdeklīši un pilna apdrošināšana lielākai drošībai ceļā, vai GPS navigācija, lai orientēšanās apkārtnē nesagādātu Jums nekādas grūtības. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Inversas lidostā garantē noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.

Invernesas lidosta (INV)

Invernesas lidosta (INV) ir starptautiska lidosta, kas atrodas 13 kilometru attālumā no Invernesas pilsētas Skotijā. Ar nomas auto no Invernesas lidostas Jūs nokļūsiet pilsētas centrā 20 minūšu laikā. Sixt rent a car auto nomas punkts Invernesas lidostā atrodas tieši ārpus lidostas termināla, un ielidojot Jums būs pavisam viegli mūs atrast pateicoties spilgti oranžajai krāsai.

Ko redzēt Invernesā

Invernesa ir pilsēta ar bagātu kultūras mantojumu. Ierodoties pilsētā ar nomas auto no Invernesas lidostas, apskatiet pilsētas centru, kas izceļas ar Viktorija laika pili un senajiem namiem, apmeklējiet Skotu kiltu meistaru apmeklētāju centru, lai uzzinātu vairāk par kiltu vēsturi un to darināšanas tradīcijām. Apceļojiet Hailendsas teritoriju, vērojot akmens krāvumus, kurus šejienes ļaudis veidojuši vēl pirms ķeltu atnākšanas. Baudiet elpu aizraujošās dabas ainavas, dziļās gravas un stāvās klintis. Ar nomas auto Jūs varat doties arī uz pasaulē plaši pazīstamo Lohnesa ezeru, kura dziļākā vieta sasniedz 227 metrus, un tā popularitāte saistāma ar 1930. gados publicēto fotogrāfiju, kurā redzams Lohnesa briesmonis Nensija. Ņemot vērā, cik daudz ir ko redzēt Invernesā un tās apkārtnē, nomas auto būs ērtākais un ātrākais pārvietošanās līdzeklis, lai pilnīgāk izbaudītu šo Skotijas daļu.


( Auto nomas vadītājs )

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.08:00 - 17:30

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Inverness Lidosta INV 14a Dalcross Ind Est IV2 7XB Inverness 57.541262, -4.066278 +44-8444993399 +44-8442486607

Sixt nomas punkts Inverness Lidosta INV

14a Dalcross Ind Est
IV2 7XB Inverness
 
Telefona nr. +44-8444993399
Fakss +44-8442486607

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika.

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • 4X4
 • Kravas automašīna

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu serviss 24/7