Auto noma
Glazgovas Lidosta
Kļūda
Lielbritanija // Glasgow // Glazgovas Lidosta
Mainīt datus

Auto noma Glazgovas Lidosta:Sixt auto noma

Nomas punkta informācija
Adrese: Car Rental Centre
  PA3 2SW Paisley GB +44-2070188246
 
Nomas punkta veids: lidosta
GDS - kods: GLA
Darba laiks
Pi. - Sv.07:00 - 22:00
Brīvdienās07:00 - 22:00
 
 24 h atgriešana

Ceļojot uz Glāsgovu, izvēlieties Sixt rent a car nomas auto. Auto noma ir ērtākais veids kā nodrošināt elastību un neatkarību ceļojuma laikā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto, apvidus automašīnu, 4X4 vai kravas automašīnu, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Glāzgovas lidostā Jūs atradīsiet meklēto nomas auto par izdevīgu cenu. Rezervējiet nomas auto internetā vai izmantojot savu viedtālruni un pievienojiet tādas papildus lietas kā GPS, papildus autovadītāji, bērnu autosēdeklīši un papildus auto apdrošināšana. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlēto auto kategoriju, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Mūsu piedāvātie pakalpojumi Sixt auto nomas punktā Glāzgovas lidostā var palīdzēt padarīt jūsu Skotijas ceļojumu gan lētāku, gan ērtāku.

Par Glāzgovas lidostu (HAD)

Glāzgovas lidosta (HAD), neoficiāli saukta arī par Glāzgovas Starptautisko lidostu, agrāk bija pazīstama kā Abbotsinch lidosta un tad kā Renfrew lidosta. Lai nokļūtu līdz Sixt auto nomas punktam Glāzgovas lidostā, lūdzu izmantojiet telefonu, kas atrodas auto nomas vietā lidostas galvenajā zālē. Tad dodieties uz autobusa pieturu numur 4, kur Jūs sagaidīs mūsu autobuss, lai aizvestu līdz Jūsu rezervētajam nomas auto. Kad būsiet tikuši pie Sixt nomas auto stūres, Jūsu brauciens no Glāzgovas lidostas līdz pilsētas centram ilgs tikai 20 minūtes.

Ievērojamu vietu apskatīšana Glāzgovā

Glāzgova ir lielākā Skotijas pilsēta un trešā lielākā pilsēta Apvienotajā Karalistē. Tā ir ne tikai liela ostas pilsēta un nozīmīgākais Skotijas biznesa centrs, bet arī vieta, kura apmeklētājiem piedāvā daudz ko redzēt un izbaudīt. Ar nomas auto Jūs ērti varat apskatīt pilsētu, piestājot vietās, kuras Jūs interesē. Ievērības cienīga ir Kelvingrouvas galerija, visapmeklētākais Skotijas muzejs, kurā var aplūkot Rembranta, Rubensa, Ticiāna, Van Goga, Pikaso, Dalī un citu slavenu mākslinieku darbus. Glāzgovā Jūs varat apskatīt Troņa teātra pulksteņtorni, Viktorijas laika arhitektūru un jūgendstila apbūvi. Interesanti ir arī pilsētas daudzie tilti, iekārtie, vanša, arkveida, gājēju, dzelzceļa, automašīnu u.c., kas iet pāri Klaidas upei. Viens no iespaidīgākajiem ir 2006. gadā būvētais Clyde Arc tilts, kuru pilsētnieki iesaukuši par "Slīpo tiltu". Apskatiet Glāzgovu, izmantojot brīvību un ērtības, kādas sniedz nomas auto!

 

Informācija par auto nomas punktu

Darba laiks

Pi. - Sv.07:00 - 22:00
Brīvdienās07:00 - 22:00

Kontakti/Atrasts un Nozaudēts

Sixt nomas punkts Glazgovas Lidosta GLA Car Rental Centre PA3 2SW Paisley 55.868701, -4.433322 +44-2070188246

Sixt nomas punkts Glazgovas Lidosta GLA

Car Rental Centre
PA3 2SW Paisley
 
Telefona nr. +44-2070188246

Ārpus darba laika saņemšana un atgriešana

Iespējama auto saņemšana ārpus darba laika. Iespējama auto nodošana ārpus darba laika..

Auto nomas pakalpojumi šajā nomas punktā

 • Automašīnas un apvidus automašīnas
 • Sporta automašīnas un kabrioleti
 • 4X4
 • Izvēlieties auto, izmantojot savu viedtālruni
 • 24 h atgriešana

Jūsu ieguvumi ar Sixt

 • Sixt zemākās cenas garantija
 • Jauni auto - vidēji ne vecāki par 3 mēnešiem
 • Bezmaksas atcelšana un datu maiņa, izvēloties maksāt, saņemot automašīnu
 • Miles & More - saņemiet punktus
 • Nekādu slēpto izmaksu
 • Vācijas lielākā un labākā auto noma
 • Nekādas kredītkartes maksas
 • Izcils klientu apkalpošanas serviss