Auto noma Edinburgas lidosta

 

Populārākais Edinburgas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Edinburgas lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Edinburgas lidosta punktu

Adrese

Car Rental Centre, Edinburgh, EH12 9FS, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:30 - 23:00
Brīvdienas
06:30 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Edinburgas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja vēlaties aplūkot visas pārsteidzošās vietas Edinburgas apkārtnē, vislabāk to izdarīt ceļojot ar auto, un tas nozīmē, ka auto īre ir svarīga, lai Jūsu ceļojums būtu patīkams un bez aizķeršanās. Sixt auto nomas punkts Edinburgas lidostā piedāvā plašu ekonomisko automašīnu izvēli, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4, lai nodrošinātu tieši Jums piemērotāko nomas auto. Izmantojiet mūsu papildus piedāvājumus, auto nomā iekļaujot arī bērnu autosēdeklīšus, lai Jūsu bērni varētu ceļot droši un komfortabli, kā arī navigāciju, lai orientēšanās apkārtnē Jums nesagādātu nekādas raizes. Rezervējiet savu nomas auto internetā vai izmantojot savu viedtālruni, taču atcerieties, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Ceļotāji, kuri izmanto Sixt auto nomas pakalpojumus Edinburgas lidostā, pārliecinās, ka viņi ietaupa gan laiku, gan līdzekļus, izīrējot auto par izdevīgu cenu.
Edinburgas lidosta (EDI) Ar Sixt nomas auto braucot no Edinburgas lidostas (EDI), Jūs sasniegsiet Edinburgas pilsētas centru pusstundas laikā. Sixt rent a car auto nomas punkts atrodas Edinburgas lidostas ielidošanas zālē. Tur Jūs sagaidīs mūsu darbinieks, lai palīdzētu turpināt ceļojumu bez liekas kavēšanās. Izmantojiet arī mūsu 24 h nomas auto atgriešanu, kas īpaši noderēs tiem, kuri dodas tālāk ceļā, lidojot ļoti agri no rīta vai vēlu vakarā.
Sixt iesaka vietas, kuras apmeklēt Edinburgā Edinburga ir Skotijas galvaspilsēta, kura tiek saukta arī par Ziemeļu Atēnām, jo pilsēta, līdzīgi kā Atēnas, ir uzcelta kalnos. Edinburga ir otra populārākā tūrisma pilsēta Apvienotajā Karalistē aiz Londonas. Paņemiet savu Sixt nomas auto Edinburgas lidostā un dodieties uz Edinburgas vecpilsētu, kas būvēta no 1765. līdz 1850. gadam un iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Apskatiet Edinburgas pili, kas vienlaikus ir gan cietoksnis, gan karaliskā rezidence. Dodieties uz Skotijas nacionālo galeriju, lai tuvumā redzētu slavenus mākslas darbus, tai skaitā Rembranta, Botičelli un impresionistu gleznas. Apmeklējiet Karalisko Botānisko dārzu vai aizbrauciet līdz Edinburgas zoo, kurā dzīvnieki vairāk uzturas savvaļā nekā būros. Ar nomas auto varat doties arī ceļojumos pa tuvāko apkārtni, piemēram, apmeklējot Nortberikas piejūras kūrortu vai baudot pastaigas pa Pentlanda kalniem. Izmantojot Sixt auto nomas pakalpojumus Edinburgas lidostā, varat būt pārliecināti, ka Jums būs iespēja apskatīt vairāk un darīt to sev piemērotā tempā.
Show more

Labi zināt, nomājot Edinburgas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Edinburgas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Edinburgas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Edinburgas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Edinburgas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 3202 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Edinburgas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Edinburgas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Edinburgas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Edinburgas lidosta

Rādīt vairāk