Auto noma Birmingham Lidosta

 

Populārākais Birmingham Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Birmingham Lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Birmingham Lidosta punktu

Adrese

Car Rental Carpark, Birmingham, B26 3QJ, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 22:00
Sestdiena
07:00 - 17:00
Svētdiena
08:00 - 22:00
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Birmingham Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ja jums nepieciešams īres auto Birmingemas lidostā, meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu. Rezervējiet nomas auto internetā, un Jums būs iespēja tikt pie moderna un ekonomiska auto tiklīdz ieradīsieties Birmingemas lidostā. Sixt auto nomas punkts Birmingemas lidostā piedāvā plašu automašīnu izvēli, tai skaitā ekonomiskas pilsētas automašīnas un apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4. Rezervējiet Sixt nomas auto Birmingemas lidostā izmantojot savu viedtālruni. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu modeli.
Daži fakti par Birmingemas lidostu (BHX) Birmingemas lidosta (BHX), agrāk zināma kā Birmingenas Starptautiskā lidosta un vēl pirms tam kā Elmndon lidosta, atrodas 10 kilometru brauciena attālumā no Birmingemas pilsētas centra. Lidosta katru gadu apkalpo aptuveni 11 miljonus pasažieru, un ir septītā noslogotākā lidosta Apvienotajā Karalistē. Sixt auto nomas punkts atrodas Birmingemas lidostas ielidošanas zālē, auto nomas laukumā. Ņemot vērā, ka mēs piedāvājam ērto 24 h nomas auto atgriešanu, Jums nav jāuztraucas par lidojuma laika pieskaņošanu nomas auto atgriešanas laikam. Izīrējiet Sixt nomas auto Birmingemas lidostā, un mēs garantējam, ka jūs ceļosiet ar maksimālu komfortu.
Ko apskatīt Birmingemas apkārtnē Birmingema ir otra lielākā Anglijas pilsēta, nozīmīgs ekonomikas centrs. Te ne tikai Industriālās revolūcijas laikā dzīvojuši daudzi izgudrotāji un uzņēmēji, bet Birmingema tiek uzskatīta arī par smagā metāla mūzikas dzimteni. Dodieties ar Sixt nomas auto no Birmingemas lidostas uz pilsētu, lai apskatītu muzeju bagāto piedāvājumu, dažādu arhitektūras stilu ēkas, pastaigātos kādā no pilsētas parkiem, piemēram, Sutton parks tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem parkiem Eiropā, vai iejustos britu pagātnē apmeklējot Back to Backs rajonu, kurā redzams britu dzīvesstils, tradicionālas mājas un mājsaimniecības priekšmeti no 1840. līdz 1970. gadam. Pilsēta ir slavena arī ar saviem kanāliem, tāpēc izmantojiet iespēju aplūkot to no cita skatu punkta, dodoties izbraucienā ar laivu. Ar Sixt nomas auto Jūs varat doties arī uz Drayton Manor, vienu no populārākajiem Lielbritānijas atrakciju parkiem, kas atrodas tikai 20 kilometrus no Birmingenas. Jūs varat ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, ceļojot ar nomas auto!
Show more

Labi zināt, nomājot Birmingham Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Birmingham Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Birmingham Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Birmingham Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Birmingham Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 1786 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Birmingham Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Birmingham Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Birmingham Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Birmingham Lidosta

Rādīt vairāk