Auto noma Belfastas pilsetas lidosta

 

Populārākais Belfastas pilsetas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Belfastas pilsetas lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Belfastas pilsetas lidosta punktu

Adrese

George Best Belfast City AP In Terminal, Belfast, BT3 9JH, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:30 - 18:30
Sestdiena
07:00 - 17:00
Svētdiena
07:30 - 19:00
Brīvdienas
07:30 - 18:30

Mūsu pakalpojumi Belfastas pilsetas lidosta

Sixt rent a car auto noma Belfāstas lidostā, Lielbritānijā

Sixt rent a car auto noma Belfāstas lidostā, Lielbritānijā

Plānojot ceļojumu, jūs noteikti esat saskārušies ar jautājumu, kāds būtu labākais pārvietošanas veids, lai jūs nekavētu svarīgu tikšanos, atrodoties komandējumā, vai arī varētu apmeklēt visas interesantākās vietas, ja plānots ir izbaudīt atvaļinājuma laiku. Izmantojot kādu no mūsu Belfāstas lidostas auto nomas piedāvājumiem, jūs varat būt droši, ka pavadīsiet laiku ceļā ar komfortu un stilu. Neierobežots nobraukums, papildu aprīkojums, diennakts auto nodošana, tiešsaistes rezervācijas sistēma un pat iespēja izvēlēties savu nomas auto ar viedtālruņa aplikāciju uzreiz pēc ierašanās lidostā – tas ir tikai neliels ieskats plašajā pakalpojumu klāstā ar izdevīgiem nosacījumiem.
Par Belfāstas lidostu Starptautiskā Belfāstas lidosta (Belfast airport (BFS)), pazīstama arī kā Aldergrove, atrodas 24 km no attālumā no Belfāstas pilsētas centra, un ir viena no noslogotākajām Ziemeļīrijas lidostām. Savlaicīgi parūpējoties par nomas auto saņemšanu mūsu lidostas filiālē, jūs varēsiet baudīt Ziemeļīrijas iepazīšanas ceļojumu komfortabli un jums ērtā ritmā. Speciāls mikroautobuss ātri nogādās jūs no ielidošanas termināla līdz Sixt autonomas punktam.
Laipni lūgti Belfāstā – pilsētā, kur tika uzbūvēts Titāniks Belfāsta ir skarbu kontrastu pilsēta, kur, jo ilgāk uzturies, jo vairāk pierodi pie domas, ka šeit viss ir veidots ar domu idealizēt pēcnāves dzīvi. Ar Sixt rent a car nomas auto, ko saņemsiet jau auto īres birojā Belfāstas lidostā, Jums būs iespēja pilnā mērā izbaudīt vietējo ne tik seno arhitektūru, kas noteikti pievērš sev uzmanību ar neskaitāmiem grafiti zīmējumiem uz katras sienas, kas liecina par Īrijas nemiera laiku. Galvenais pilsētas brīnums ir Rātsnams Donegalā laukumā, kur izvietojušies Viktorijas laika arhitektūras pieminekļi. Apskatot pilsētu, noteikti ir vērts sameklēt 19 m augsto Lielās Zivs statuju, apmeklēt Titānika kuģu būvētavu un muzeju, pievienoties Belfast Mural graffiti tūrei un noslēgt dienu kādā no Zaļās Jūdzes pabiem. Lai ko jūs ieplānotu ar Sixt auto īri, Jūs viegli īstenosiet visu, kas iecerēts. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Belfastas pilsetas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Belfastas pilsetas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Belfastas pilsetas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Belfastas pilsetas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Belfastas pilsetas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1150 atsauksmēm
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzeklis
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW X5 Hybrid
BMW X5 Hybrid
Ferrari Spider Aut.
Ferrari Spider Aut.
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Kia e-Niro
Kia e-Niro

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Belfastas pilsetas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Belfastas pilsetas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Belfastas pilsetas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?