Auto noma Aberdina Lidosta

 

Populārākais Aberdina Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Aberdina Lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Aberdina Lidosta punktu

Adrese

Upper Farburn Road Car Rental Centre, Aberdeen, AB21 7GR, Lielbritanija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
08:00 - 20:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 16:00
Brīvdienas
08:00 - 20:00

Mūsu pakalpojumi Aberdina Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto nomas punktā Aberdīnas lidostā Jūs gaida dažādu modeļu jaunākie nomas auto par izdevīgām cenām. Vai Jums nepieciešama pilsētas automašīna, apvidus auto, sporta automašīna, kabriolets vai 4X4, Sixt auto noma Aberdīnas lidostā Jums to var piedāvāt. Rezervējiet nomas auto Aberdīnas lidostā un iekļaujiet auto īres līgumā arī Jums nepieciešamās papildus lietas, kā, piemēram, navigāciju, bērnu autosēdeklīšus vai papildus auto apdrošināšanu. Sixt rent a car auto nomas darbinieki Aberdīnas lidostā palīdzēs Jums, jas tas būs nepieciešams, lai Jūsu ceļojums var turpināties bez liekas kavēšanās.
Par Aberdīnas lidostu (ABZ) Aberdīnas lidosta (ABZ) atrodas apmēram 9 kilometru attālumā no Aberdīnas pilsētas centra. Dibināta 1934. gadā lidosta sākotnēji savienoja Skotijas ziemeļu salas ar Londonu. Katru gadu Aberdīnas lidosta apkalpo vairāk kā 3 miljonus pasažieru. Sixt auto nomas punktu Aberdīnas lidostā Jums būs viegli ieraudzīt, pateicoties spilgti oranžajai krāsai.
Lietas, ko redzēt Aberdīnā, izmantojot nomas auto Aberdīna ir trešā apdzīvotākā pilsēta Skotijā, Apvienotajā Karalistē. Aberdīna tiek saukta arī par granīta pilsētu, pelēko pilsētu un sudraba pilsētu ar zelta smiltīm pelēkās granīta apbūves un garās, smilšainās krasta līnijas dēļ. Ierodoties pilsētā ar Sixt nomas auto no Aberdīnas lidostas, Jūs varat apskatītu visu, ko tā piedāvā. Te atrodas gan viena no Apvienotajā Karalistē vecākajām ostām, gan Marišala koledža, kas ir otrā lielākā granīta būve pasaulē, un iespaidīgais Viņa Majestātes teātris. Ar nomas auto izbraucot ārpus pilsētas, dabas ainavu un senu piļu cienītājiem aizrausies elpa, jo šo bagātību blīvums uz kvadrātkilometru ir pārsteidzošs. Īsā izbraucienā ārpus Aberdīnas atrodas iespaidīgā Dunnottar pils, dramatiskas jūras un klinšu panorāmas ieskauta. Savukārt sporta mīļotāji var doties uz kādu no Skotijas izcilajiem golfa laukumiem. Izmantojot Sixt nomas auto, Jūs varēsiet apskatīt pilsētu un tās apkārtni sev piemērotā tempā, un Jums būs iespēja redzēt un piedzīvot vairāk!
Show more

Labi zināt, nomājot Aberdina Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Aberdina Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Aberdina Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Aberdina Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Aberdina Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 569 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Aberdina Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Aberdina Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Aberdina Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Aberdina Lidosta

    Rādīt vairāk