Auto noma Paphos lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Paphos lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Paphos, Kipra
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Paphos lidosta

Esiet sveicināti Pafosas lidostā Sixt Rent a Car

Esiet sveicināti Pafosas lidostā Sixt Rent a Car

Kipra, lielākā sala Vidusjūras austrumos, ir viens no populārākajiem ceļotāju galamērķiem. Auto noma nodrošinās Jūs ar ērtībām un iespēju aplūkot vairāk sava ceļojuma laikā. Ja, ierodoties Pafosas lidostā, jums nepieciešams nomas auto, Sixt auto nomas darbinieki palīdzēs Jums ātri un patīkami tikt pie īres auto, ar kuru turpināt ceļojumu. Sixt auto nomas piedāvātie transporta līdzekļi Pafosas lidostā ir jauni un lielā izvēlē no augstas kvalitātes ražotājiem. Vai vēlaties izīrēt kompaktu, ekonomisku auto vai meklējiet luksus automašīnu, Sixt auto īres piedāvājumā Pafosas lidostā katrs atradīs piemērotāko auto savam ceļojumam. Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Izīrējiet savu auto Pafosas lidostas Sixt auto nomas punktā un iegūstiet maksimālu brīvību, lai iepazītu Pafosas pilsētu un Kipras salu.
Daži fakti par Pafosas lidostu Pafosas starptautiskā lidosta (PFO) ir valsts otrā lielākā lidosta. Katru gadu lidosta apkalpo gandrīz divus miljons pasažieru. Sixt auto nomas punkts Pafosas lidostā ir parocīgi novietots Ielidošanas zālē, lai tie, kuriem nepieciešams nomas auto, varētu ērti un ātri turpināt ceļojumu. Nomas auto ir parocīgākais veids, kā apceļot Kipras salu. Saņemiet sava nomas nomas auto atslēgas Pafosas lidostā un dodieties ceļ
Apskatiet pilsētu un tās apkārtni, izmantojot nomas auto Ar nomas auto pārvietošanās no lidostas uz Pafosas pilsētu kā arī pilsētas aplūkošana būs ērta un patīkama. Pafosa ir pilsēta, kas lepojas ar kalnu klosteriem un baznīcām, kuras saglabājušās no Bizantijas perioda. Apskatiet pilsētas ievērojamās vietas, 4 gadsimtā pirms mūsu ēras celtās valdnieku kapenes un Kato Pafosas ostu. Pafosa ir ne tikai vēsturiska, bet arī skaista pilsēta, ne velti tā tiek uzskatīta par grieķu dievietes Afrodītes dzimteni. Kad būsiet izpētījuši pilsētas vēsturisko mantojumu un baudījuši tās skaistumu, ar nomas auto Jūs varat dodieties uz kādu no Kipras kūrortiem. Izmantojiet Sixt auto nomas pakalpojumus drošam ceļojumam!
Show more
Labi zināt, nomājot Paphos lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Paphos lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Paphos lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Paphos lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Paphos lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,4
Pamatojoties uz 116 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Paphos lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Paphos lidosta?
Vai man, noformējot nomu Paphos lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Paphos lidosta

Rādīt vairāk