Auto noma Larnaca lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Larnaca lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Larnaca, Kipra
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Larnaca lidosta

Sixt rent a car auto noma sveic Jūs Larnakas lidostā (Larnaca airport)

Sixt rent a car auto noma sveic Jūs Larnakas lidostā (Larnaca airport)

Vienmēr izdevīgas cenas, plašs autoparks teicamā tehniskajā stāvoklī un iespēja noformēt savu auto īres līgumu internetā – tas ir lietas, ko mēs piedāvājam saviem klientiem Larnakas lidostas auto nomas filiālē. Mēs priecāsimies piemeklēt Jūsu ceļojuma mērķim atbilstošāku automobili. Pie mums Jūs varat pieteikt arī papildus aprīkojuma saņemšanu vai papildināt standarta apdrošināšanas nosacījumus, kas pasargās Jūs neparedzētājā situācijā. Pārvietoties ar mūsu automobiļiem būs ērti un viegli, galvenais atcerēties, ka šeit ir kreisās puses kustības virziens, un nejauši neiebraukt pretējā virziena joslā. Rezervējiet savu auto jau šodien un saņemiet labāku piedāvājumu.
Ko Jūs vēl nezinājāt par Larnakas lidostu Larnaka ir Kipras lielākā starptautiskā lidosta, kuras vēsture aizsākusies tālos 1970.gados. Šeit tiek apkalpoti gan regulāri, gan čartera lidojumi. Pateicoties modernizācijai un nepatrauktai attīstībai, mūsdienu lidosta ir kļuvusi par Kipras vizītkarti. Līdz ar standarta lidostas pakalpojumiem, šeit Jūs varat arī iznomāt auto ērtākai pārvietošanai uz salas. Apmeklējiet mūsu auto nomas filiāli lidostas ielidošanas terminālā, kur mūsu darbinieki labprāt palīdzēs Jums piemeklēt labāku auto Jūsu ceļojumam.
Iepazīstot Kipru ar Sixt rent a car Larnakai ir visas tiesības saukties par Kipras vecāko pilsētu, par ko liecina arheoloģiskie izrakumi, cilvēki šeit dzīvoja jau pirms 6000 gadiem. No vienas puses, Larnakā ir ideāli piemērotas pludmales neko nedarīšanai un klusas ieliņas nesteidzīgām pastaigām vecpilsētā, bet no otras – neskatoties uz šķietami nelieliem attālumiem, ekskursiju cenas var stipri iztukšot Jūsu maciņu. Tāpēc iespēja iznomāt auto jau lidostā un doties izpētīt gan ievērojamus apskates objektus, gan jaunas pludmales noteikti nebūs slikta ideja, jo kā tad savādāk lai izstaigā 25 km garas peldēšanas zonas? Kamēr esat pilsētā, iesakām apmeklēt senās pilsdrupas un Bizantijas laikā celto baznīcu, kuru pēc ticējumiem ir uzcēluši eņģeļi. Un, protams, doties pastaigā uz Finikoudes Beach, jeb dateļpalmu krastmalas promenādi.
Show more
Labi zināt, nomājot Larnaca lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Larnaca lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Larnaca lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Larnaca lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Larnaca lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,7
Pamatojoties uz 162 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Larnaca lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Larnaca lidosta?
Vai man, noformējot nomu Larnaca lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Larnaca lidosta

Rādīt vairāk