Auto noma Telavivas starpt. lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Telavivas starpt. lidosta punktu

Adrese

Ben Gurion Airport, Tel Aviv, 70100, Izraela
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Telavivas starpt. lidosta

Sixt rent a car auto noma sveic jūs Telavivas Ben Gurion lidostā, Izraelā

Sixt rent a car auto noma sveic jūs Telavivas Ben Gurion lidostā, Izraelā

Atrodoties Telavivas pilsētā, jūs iegūstat vienreizēju iespēju iepazīt gan pilsētu, gan valsti kopumā. Ar auto nomu no Ben Gurion lidostas (Tel Aviv International Airport Ben Gurion (TLV)) jūs varēsiet doties kurp sirds vēlas uzreiz pēc ielidošanas Telavivā. Mūsu plašajā autoparkā jūs atradīsiet gan ekonomiskus pilsētas auto, gan greznus sporta vai apvidus auto – vienmēr par izdevīgām cenām. Slēdziet savu auto īres līgumu jau šodien, izmantojot Sixt mājaslapas tiešsaistes rezervācijas sistēmu, kur līdz ar mašīnas klases izvēli, jums būs iespēja papildināt līgumu ar jums nepieciešamajām ekstrām. GPS navigācija būs labs palīgs apceļojot nepazīstamās vietas, bet bērnu sēdeklis radīs papildus komfortu un ērtību jūsu mazulim visa ceļojuma laikā.
Nedaudz par Ben Gurion lidostu Starptautiskā Telavivas Ben Gurion lidosta (Tel Aviv International Airport Ben Gurion (TLV)) ir nosaukta par godu pirmajam Izraēlas premjerministram un atrodas 14 km no Telavivas. Pateicoties nepārtrauktai attīstībai, tā ir ieguvusi pasažieru atzinību kā viena no labākām pasaules lidostām. Līdz ar standarta pakalpojumiem, mēs esam parūpējušies, lai jums būtu iespēja saņemt savu nomas auto mūsu lidosta filiālē, ko viegli atradīsiet ielidošanas terminālā.
Iepazīstiet Telavivu kopā ar Sixt rent a car Telaviva ebreju valodā nozīmē pavasara kurgāns un vēsturiski attīstījās no ostas pilsētas rajona. Tā ir īstā megapolise jūras krastā ar nosacītām pilsētas robežām. Pateicoties Sixt auto nomai Ben Gurion lidostā, jūs iegūstat lielisku iespēju turpināt savu ceļojumu uzreiz pēc izkāpšanas no lidmašīnas. Dodieties uz vienu no senākajām pasaules pilsētām Jafa, kas mūsdienās ir neatņemama Telavivas sastāvdaļa. Mākslas galerijas, muzeji, meistaru darbnīcas, kafejnīcas, bāri un restorāni – lai ko jūsu sirds kārotu, jūs to atradīsiet šeit. Savukārt visas pilsētas garumā ir iekārtojusies viena no labākām krastmalas promenādēm pasaulē. Izmantojiet iespēju un dodieties uz Jeruzalemi, kur ceļš ar nomas auto no Telavivas lidostas filiāles aizņems nepilnu stundu. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Telavivas starpt. lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Telavivas starpt. lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Telavivas starpt. lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Telavivas starpt. lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Telavivas starpt. lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Telavivas starpt. lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Telavivas starpt. lidosta?
Vai man, noformējot nomu Telavivas starpt. lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?