Auto noma Verona Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Verona Lidosta punktu

Adrese

Car Rental Center, Caselle di Sommacampagna, 37066, Italija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Verona Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Romeo un Džuljetas pilsētas apkārtne ir pilna ar itāļu brīnumaino krāšņumu – sākot ar Venēciju, kas atrodas stundas brauciena attālumā, beidzot ar Alpu dzidriem ezeriem, kur noteikti ir vērts iegriezties kaut uz dažām stundām. Ziņkārīgākajiem Veronas apmeklētājiem neiztikt bez nomāta auto, kuru var ātri un ērti saņemt Veronas lidostas (Verona Airport (VRN)) Sixt auto nomas punktā. Apmeklējiet Sixt mājaslapu un rezervējiet sev tīkamāko auto jau šodien – lai kāds būtu jūsu braukšanas mērķis, mēs vienmēr atradīsim tieši jums piemērotāko transportlīdzekļi. Slēdzot auto īres līgumu attālināti vai klātienē, jūs varat izvēlēties papildus pakalpojumus vai aprīkojumu, kas pasargās jūs neparedzētajās situācijās vai sniegs papildus drošību un komfortu ceļojuma laikā.
Par Veronas lidostu Veronas lidostas (Verona Airport (VRN)) pilnais nosaukums ir Valerio Katullo Villfranka, jeb Verona-Villfranka lidosta. Tā tika dibināta kā armijas lidlauks, kas laika gaitā ir pārtapis par pilnvērtīgu starptautisko lidostu, kas jau ir pārsniegusi 3 miljonu pasažieru slieksni un turpina attīstīties. Sixt auto nomas filiāle atrodas auto nomas centrā, 150 m attālumā no ielidošanas termināla un, saņemot savu nomas auto, jūs jau pēc 15 minūtēm būsiet Veronas centrā.
Šekspīra Romeo un Džuljetas dzimtā pilsēta ar Sixt rent a car Verona ir simbols visiem, kas ir iemīlējies – viens otrā, dzīvē, Itālijas šarmā, neskaitāmu apskates objektu skaistumā vai dolce far niente, jeb saldajā neko nedarīšanas atmosfērā. Verona noteikti var sacensties ar Parīzi par romantiskākās pilsētas statusu, jo tieši šeit norisinājās Romeo un Džuljetas traģiskās mīlestības stāsts. Izvēloties nomas auto no Sixt nomas punkta Veronas lidostā, jūs viegli nokļūsiet līdz visām interesantākām apskates vietām – Castelvecchio, studentu Veronetta kvartālam, Citadella, San Zeno Maggiore bazilikai vai modern stilā ierīkotām Borgo Trento ieliņām. Un, protams, nevar aizmirst par galveno Veronas apskates objektu – Džuljetas mājas, kur, ja ieklausies, var dzirdēt iemīlējušos kaislīgās čukstēšanas atskaņas. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Verona Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Verona Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Verona Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Verona Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Verona Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 1042 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Verona Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Verona Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Verona Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Verona Lidosta

Rādīt vairāk