Auto noma Venecijas Lidosta

 

Populārākais Venecijas Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Venecijas Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Venecijas Lidosta punktu

Adrese

Viale Galileo Galilei 30/1 Car Rental Center, Venezia, 30173, Italija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Venecijas Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vēlaties pilnā mērā izbaudīt Toskānas viesmīlību un Venēcijas romantiku? Jums ir iespēja iznomāt auto uzreiz pēc ielidošanas Venēcijas lidostā (Venice Airport (VCE)) Sixt auto nomas filiālē. Jūsu rīcībai tiek piedāvāti gan klasiskie sedani, gan kompaktās klases automobiļi, kas lieliski iederēsies šaurās pilsētas centra ieliņās. Apvidus auto novērtēs ceļotāji ar lieliem plāniem, ja līdz ar arhitektūras pieminekļu apskatīšanu radīsies arī vēlmē apskatīt un iepazīt Toskānas lauku labumus. Pateicoties diennakts auto nodošanas servisam, ko piedāvā Sixt auto noma Venēcijas lidostā, jūs iegūstat drošību neparedzētajās situācijās, un jums nevajadzēs mainīt savus ceļojuma plānus. Esam parūpējušies arī par jūsu ērtību, piedāvājot papildus aprīkojumu, tādu kā bērnu sēdekļus un paliktņus, modernu GPS navigācijas sistēmu un citām jūsu braucienam nepieciešamajām lietām.
Par Venēcijas lidostu Venēcijas Marko Polo lidosta (Venice Airport (VCE)) ir viena no Itālijas lielākajām lidostām, kas atrodas Venēcijas ziemeļaustrumu piepilsētā Teserā. Sixt nomas auto ērti un ātri saņemsiet lidostas nomas punktā, kas izvietots nomas auto centrā atsevišķajā ēkā blakus ielidošanas terminālam. Mūsu konsultanti būs priecīgi palīdzēt jums izvēlēties jums piemērotāku auto un nokārtot formalitātes.
Iepazīstiet Venēcijas romantiskumu un burvīgumu ar Sixt rent a Car Venēcijas ir visbrīnumainākā un atpazīstamākā pilsēta pasaulē. Tā vienlaikus ir viens no lielajiem Eiropas tūrisma, kino un teātra festivālu un starptautisko mākslas izstāžu centrs. Ar lidostā nomāto auto no Sixt nomas punkta jūs ātri nokļūsiet līdz pilsētas centram, kur gan ērtāk būs pārvietoties ar kājām. Taču īrēts auto ļaus apskatīt arī tuvumā esošās Paduju un Veronu. San Marko laukums ir pilsētas sirds, bet lai nokļūtu līdz tai nāksies pārbaudīt savas orientēšanas spējas, kad 12 saliņas ir savienotas ar 400 tiltiem un ielu labirintiem, apmaldīties mēdz pat vietējie. Nelaidiet garām iespēju izbaudīt braucienu ar gondolu gar Canale Grande ar dziedošajiem gondoljeriem un obligāto laimes skūpstu zem slavenā Elpu tilta. Iegūstiet neaizmirstamas atmiņas, ceļojot ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Venecijas Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Venecijas Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Venecijas Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Venecijas Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Venecijas Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 2915 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Venecijas Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Venecijas Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Venecijas Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Venecijas Lidosta

Rādīt vairāk