Auto noma Turinas Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Turinas Lidosta punktu

Adrese

Strada Aeroporto 12, Caselle Torinese, 10072, Italija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Turinas Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Jūs esat ieradušies vienā no skaistākajiem Itālijas reģioniem Pjemontā un nomāts auto no Turīnas lidostas Sixt filiāles sniegs jums kustības brīvību, pārvietojoties pilsētā, un komfortu un ātrumu, apceļojot visu šo Itālijas ziemeļu reģionu. Mums ir plašs piedāvājuma klāsts jūsu ērtībām – dažādi auto ekonomiskajā un luksus kategorijā, kā arī apvidus auto ar pilnpiedziņu. Jūs noteikti novērtēsiet daudzus papildaprīkojuma variantus – papildus apdrošināšanu, bērnu sēdeklīšus, GPS navigāciju, ziemas aprīkojumu un citus. Nomas auto no Sixt rent a car filiāles Turīnas lidostā padarīs ceļojuma mērķi ātrāk un ērtāk sasniedzamu.
Auto noma Turīnas lidostā Turīnas lidosta (Turin Airport (TRN)), kas zināma arī kā Sandro Pertini lidosta, ir starptautiska lidosta, kas atrodas 16 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Turīnas pilsētas. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm, un jūs ātri nokļūsiet līdz Sixt nomas birojam, kas atrodas ielidošanas terminālā. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Turīnas lidostā, jūs varēsiet atgriezt auto jebkurā jums izdevīgā laikā. Sīkākas norādes par mūsu novietojumu jūs varat atrast mūsu mājaslapā, lejupielādējot atrašanās vietas karti.
Turīna – ievērojams Ziemeļitālijas kultūras un industrijas centrs Turīna ir Pjemontas reģiona galvaspilsēta un ir bagāta gan kultūras, gan vēsturiskā ziņā. Tajā ir daudz muzeju, mākslas galeriju, baznīcu, teātru, parku, dārzu un citu apmeklējuma vērtu vietu. Turīna ir pazīstama ar baroka, rokoko, neoklasikas un art noveau arhitektūru. Daļa no Turīnas vēsturiska centra - Savojas Karaliskā Nama rezidence, ir iekļauta UNESCO pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā. Turīna ir arī liels ekonomiskais centrs Ziemeļitālijā, to var nosaukt par Itālijas auto industrijas galvaspilsētu. Auto īre ļaus maksimāli efektīvi izmantot laiku, neatkarīgi no tā, vai jūs esat ieradušies risināt biznesa jautājumus, vai apskatīt Turīnas kultūrvēsturisko mantojumu, kas ir gadsimtiem krāts un pasaulē atzīts. Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Turinas Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Turinas Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Turinas Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Turinas Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Turinas Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 790 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Turinas Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Turinas Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Turinas Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Turinas Lidosta

Rādīt vairāk