Auto noma Rome

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Rome

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Romas Lidosta Fiumicino, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Mūsu pakalpojumi Rome

Sixt auto noma Romā, Itālijā

Sixt auto noma Romā, Itālijā

Ierodoties Romā, mūžīgajā pilsētā un pilsētā uz septiņiem pakalniem , nomas automašīna ir ātrākais un ērtākais veids, lai atklātu šarmanto pilsētu. Sixt auto noma Romā piedāvā dažādu modeļu nomas automašīnas no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Jūs varat izvēlēties no mūsu plašā nomas automašīnu klāsta to, kas vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm, ceļojuma mērķim un budžetam. Vai vēlaties izīrēt vieglo automašīnu, apvidus auto, sporta auto, kabrioletu vai 4X4, mēs nodrošināsim tieši Jūsu ceļojuma galamērķim vispiemērotāko nomas automašīnu. Ceļotāju ērtībām Romā atrodas septiņas Sixt rent a car auto nomas filiāles. Ja ierodaties Romā ar lidmašīnu, meklējiet Sixt auto nomas punktu Romas lidostās. Ja Jums nepieciešams nomas auto Romas centrā, tad noskaidrojiet atrašanās ziņā ērtāko Sixt auto nomas punktu pilsētā un turpiniet ceļu ar nomas auto ērti un izdevīgi. Vairākās no Sixt auto nomas filiālēm Romā Jūs varat izmantot arī mūsu piedāvāto 24 h nomas auto atgriešanas pakalpojumu, lai izbaudītu laiku Romā un tās apkārtnē pilnībā!
Sixt auto nomas pakalpojumi Romā Sixt auto noma Romā nodrošina laipnu un ātru apkalpošanu. Mūsu darbinieki parūpēsies par to, lai Jūsu auto īres pieredze būtu patīkama. Vai esat Romā, lai baudītu bezrūpīgas brīvdienas, vai arī darba komandējumā, ar Sixt nomas auto Jūs paspēsiet gan apskatīt, gan izdarīt daudz vairāk. Darījumu cilvēki bieži dod priekšroku ekonomiskām vieglajām automašīnām. Savukārt tie, kuri ierodas Romā brīvdienās, vēlas baudīt braucienus kabrioletā vai sporta automašīnā. Ģimenes ceļojumiem ērtāki būs ietilpīgākie apvidus auto. Rezervējot Sixt nomas auto Romā, Jums ir iespēja izvēlēties arī kādu no mūsu izdevīgajiem papildu pakalpojumiem, kā piemēram, bērnu autosēdeklīšu nomu, GPS navigāciju vai papildu apdrošināšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt Jūsu izvēlētās automašīnas kategoriju, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Iepazīstiet Romu un tās apkārtni, braucot ar nomas auto Skaistajā Itālijas galvaspilsētā Romā katrs ceļotājs atradīs kaut ko sev. Pastaigājoties par Romas ielām un šarmantajām ieliņām, iegriežoties milzīgajos pilsētas laukumos un apskatot senās katedrāles, tempļus un ēku drupas, izbaudiet, cik harmoniski šī pilsēta sevī apvieno vēsturisko arhitektūru un mūsdienu dzīvi. Dodieties uz Panteonu, apskatiet Spāņu kāpnes, Kolizeju un Trevi strūklaku - tās ir tikai dažas no Romas populārākajām apskates vietām. Ar nomas auto Jums būs iespēja mazāk laika tērēt pārvietojoties no viena apskates objekta uz otru, lai vairāk laika pavadītu pašās vēsturiskajās vietās. Itālija slavena arī ar savu ēšanas kultūru, tādēļ izbaudiet nesteidzīgas lieliskas itāļu maltītes, noslēdzot tās ar espreso kafiju. Apskatiet Romu, ceļojot ar nomas auto, un pārliecinieties, ka kopā ar Sixt auto noma ir ne tikai izdevīga, bet arī vienkārša.
Show more
Labi zināt, īrējot Rome
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Rome?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Rome, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai paņemot automašīnu Rome.
Vai es varu izvēlēties citu auto atgriešanas vietu Rome?
Ir iespējams iznomāt automašīnu vienā virzienā starp punktiem, lai tās varētu saņemt Rome. Var tikt piemērota papildu maksa.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,6
Pamatojoties uz 7523 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.
BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Bieži uzdotie jautājumi par īri Rome
Kas man ir nepieciešams, lai nomātu automašīnu Rome?
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rome?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšana vai aizsardzības paketes kopā ar nomas maksu Rome?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?