Auto noma Pisa Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Populārākais Pisa Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 01.02.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Pisa Lidosta, sākot no 08.02.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Pisa Lidosta punktu

Adrese

Piazzale Mario Cobianchi, Pisa, 56121, Italija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Pisa Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Piza, pilsēta ar vairāk nekā divtūkstoš gadu vēsturi, atrodas Itālijas vidusdaļā, Toskānas reģionā un, iznomājot kādu no automašīnām Sixt rent a car auto nomas filiālē Pizas lidostā (Pisa Airport (PSA)), jūs iegūsiet iespēju labāk un ātrāk iepazīsiet šo vēsturisko reģionu un pilsētu. Jūs varat izvēlēties gan ekonomisku pilsētas auto, gan premium segmenta luksus automašīnas, kā arī jaudīgu apvidus auto. Lūdzam ņemt vērā, ka rezervējot nomas auto saņemšanu Pizas lidostā, mēs nevaram garantēt konkrētu marku vai modeli, jo Sixt autoparks tiek regulāri papildināts ar jaunām automašīnām, bet mēs nodrošināsim izvēlētās klases automašīnu. Papildus jums ir iespēja paplašināt standarta apdrošināšanas līguma nosacījumus, kas pasargās neparedzamās situācijās, GPS navigāciju, otra vadītāja atļauju vai bērnu aprīkojumu, ja ceļojiet ar ģimeni.
Daži fakti par Pizas lidostu Pizas (Pisa airport (PSA)) jeb pilnā nosaukumā Galileo Galilei lidosta, atrodas Itālijas vidusdaļā, Pizas pilsētā, dažu minūšu braucienā pilsētas centra. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Pizas lidostā, jums nevajadzēs pielāgoties mūsu darba laikam – auto varēsiet atgriezt jebkurā diennakts laikā.
Izbaudi atpūtu Pizā ar Sixt auto Bagātā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku šedevru, ko jūs bez steigas un ar komfortu varat apskatīt izmantojot auto īri no Sixt rent a car auto nomas filiālē Pizas lidostā. Brīnumu lauks (Campo dei Miracoli), kuru nereti šo dēvē arī par Katedrāles laukumu (Piazza del Duomo) ietver sevī četrus arhitektūras šedevrus —Pizas torni jeb krītošo torni (La Torre di Pisa), Katedrāli (Duomo), Baptistriju (Baptistero), un Monumentālo kapsētu (Camposanto monumentale). Kāpēc lai neapskatītu to visu, kad nomas auto ir pieejams jau no ierašanās brīža. Izbaudiet visu Pizas krāšņumu ar Sixt!
Show more
Labi zināt, īrējot Pisa Lidosta
Kāds ir pieļaujamais vecums, lai iznomātu automašīnu Pisa Lidosta?
Lai nomātu automašīnu ar SIXT Pisa Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 ar derīgām autovadītāja tiesībām. Dažām automašīnu kategorijām ir augstāks minimālais nomas vecums, un var tikt piemērota nepilngadīga vadītāja maksa.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Pisa Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Pisa Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,7
Pamatojoties uz 1630 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)
Sixt filiālē
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW Serie 1 Aut.
BMW Serie 1 Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A5 Sportback Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A4 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A6 Avant Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
Audi A5 Cabrio Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Bieži uzdotie jautājumi par īri Pisa Lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Pisa Lidosta?
Vai man ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes ar īri Pisa Lidosta?
Vai es varu pievienot papildu šoferi manai nomai?

Check out our nearby locations to Pisa Lidosta

    Rādīt vairāk