Auto noma Keflavik lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Keflavik lidosta punktu

Adrese

Blikavöllur 5, Reykjanesbaer, 235, Islande
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 18:00
Brīvdienas
06:00 - 18:00

Mūsu pakalpojumi Keflavik lidosta

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Keflavikas lidostā!

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Keflavikas lidostā!

Sixt auto nomas piedāvājumā Keflavikas lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojuma mērķim un budžetam vispiemērotāko nomas auto. No mūsu plašā nomas auto klāsta Jūs varat izvēlēties vieglo automašīnu vai apvidus automašīnu, sporta auto, kabrioletu vai 4X4 un pārliecināties, ka auto īre Keflavikas lidostā kopā ar Sixt ir ērta un vienkārša. Lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli. Jūs varat izvēlēties arī tādas papildus iespējas, kā bērnu autosēdeklīšus, navigāciju un papildus auto apdrošināšanu. Rezervējiet savu nomas auto iepriekš un, kad ieradīsieties Keflavikas lidostā, Jūsu auto jau būs gatavs tālākam ceļojumam!
Auto noma Keflavikas lidostā (KEF) Keflavikas Starptautiskā lidosta (KEF), pazīstama arī kā Reikjavikas Keflavikas lidosta, ir lielākā lidosta Islandē. Lidosta atrodas 3 kilometru attālumā no Keflavikas pilsētas un 50 kilometrus no Islandes galvaspilsētas Reikjavikas. Lidostu katru gadu izmanto vairāk nekā 2 miljoni pasažieru. Sixt auto noma Keflavikas lidostā atrodas blakus ielidošanas zālei un piedāvā nomas auto par izdevīgām cenām. Auto noma ir ātrākais un ētākais veids, lai turpinātu ceļojumu, iepazīstot apkārtni.
Ko apskatīt Reikjavikā un tās apkārtnē, ceļojot ar nomas auto Kontrastu zeme Islande pievelk ceļotājus ar neskartajām dabas ainavām, vulkāniem, geizeriem, ledājiem un kalniem. Ja vēlaties apceļot Reikjavikas apkārtni, nomas auto ir izdevīgākais un ērtākais veids, kā to izdarīt. Dodieties uz Trinukagigura (Thrihnukagigur) vulkānu, kur ceļotājiem tiek piedāvāta iespēja nolaisties paša magmas krātera viducī. Aizbrauciet uz Zilo Lagūnu, kas iespējams ir Islandes slavenākais tūrisma objekts, un savām acīm ieraugiet geizeru ūdeņus, kas šaujas līdz pat 40 metru augstumā. Ar nomas auto no Keflavikas lidostas Jūs varat doties uz Reijkaviku un apskatīt Hallgrimskirkja baznīcu. Tajā iespējams arī ar liftu pacelties līdz torņa augšai, kur redzams aizraujošs skats uz pilsētu. Apmeklējiet Islandes Nacionālo muzeju, kas ne tikai vēsta par Islandes vēsturi un kultūru, bet piedāvā arī ģimenei draudzīgas aktivitātes. Ja vēlaties iepirkties, dodieties uz Reikjavikas galveno iepirkšanās ielu. Apskatot pilsētu noteikti nogaršojiet pylsa, hotdogu, kura desu gatavo no jēra gaļas, un skyr svaigo sieru. Jūs varat brīvi izvēlēties ceļojuma pieturvietas izmantojot elastību un komfortu, ko sniedz nomas auto!
Show more
Labi zināt, nomājot Keflavik lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Keflavik lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Keflavik lidosta, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Keflavik lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Keflavik lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus
Klientu atsauksmes
4,2
Pamatojoties uz 992 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)
Transportlīdzeklis
(4,5)
Ceļš uz Sixt
(4,4)
Bieži uzdotie jautājumi par nomu Keflavik lidosta
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Keflavik lidosta?
Vai man, noformējot nomu Keflavik lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Keflavik lidosta

Rādīt vairāk