Auto noma Dublin Lidosta

 

Populārākais Dublin Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Dublin Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Dublin Lidosta punktu

Adrese

Terminal 1 and 2, Dublin, ., Irija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
05:00 - 00:00
Brīvdienas
05:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Dublin Lidosta

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomā Dublinas lidostā, Īrijā

Laipni lūdzam Sixt rent a car auto nomā Dublinas lidostā, Īrijā

Ļaujieties brīvībai un komfortam, ko jums sniedz pārvietošanās ar auto. Būsim priecīgi kļūt par jūsu sadarbības partneri ceļojuma laikā. Sixt auto nomas filiālē Dublinas lidostā (Dublin Airport (DUB)) jūs vienmēr atradīsiet brauciena mērķim piemērotāko automašīnu. Savukārt mūsu laipnie konsultanti palīdzēs noformēt visas ar auto īres līgumu saistītas formalitātes. Ietaupiet laiku un rezervējiet jūs interesējošo auto klasi jau šodien Sixt autonomas mājas lapā vai mmobilajā aplikācijā, kur līdz ar automašīnas izvēli jums būs iespēja pieteikt arī nepieciešamos ekstra pakalpojumus, kā GPS navigāciju, bērnu autosēdekli vai paplašināt standarta apdrošināšanas līguma  noteikumus.
Nedaudz par Dublinas lidostu Dublinas lidosta (Dublin Airport (DUB)) ir Īrijas galvenie gaisa vārti. Lidosta atrodas 11 km attālumā no Dublinas centra un apkalpo pasažierus divos terminālos. Katru gadu to izmanto vairāk nekā 20 miljonu pasažieru. Rūpējoties par jūsu ērtībām, Sixt auto nomas punktus jūs atradīsiet abos lidostas terminālos, kur jūs sagaidīs mūsu konsultanti, lai palīdzētu izvēlēties piemērotāko auto un nokārtot formalitātes.
Elfu meklējumos ar Sixt rent a car Dublina zināma ar savu notikumiem bagāto vēsturi un jautriem rudmašiem, kuri piedod pilsētai atsevišķu provinces lielpilsētas šarmu. Iznomājot auto Dublinas lidostā, jums būs iespēja apskatīt un piedzīvot visu, ko piedāvā šī tūristu iemīļotā pilsēta, jums ērtākajā ritmā. Svētā Patrika katedrāle un Temple Bar rajona līkloči, zoodārzs, Triniti koledža, kas ir slavena ar savu unikālu 800.gada ķeltu grāmatu vai - Kilmainham Gaol, kas mūsdienās ir pārvērties par muzeju, un, protams, Dublinas pils ir tikai dažas zināmākās no apmeklējamo vietu saraksta. Literatūras mīlētājiem būs interesanti aizbraukt līdz vietām, kas ir saistītas ar grāmatu varoņiem vai rakstniekiem. Un ar nomas auto no lidostas Sixt nomas biroja jums būs pat iespēja tikt līdz Glendalohai – ledus ielejai Viklova grāfistē. Ceļojiet ar Sixt nomas auto!
Show more

Labi zināt, nomājot Dublin Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Dublin Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Dublin Lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Dublin Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Dublin Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 8659 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,5)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Dublin Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Dublin Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Dublin Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?