Auto noma Zadara lidosta

 

Populārākais Zadara lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 26.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Zadara lidosta, sākot ar 02.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Zadara lidosta punktu

Adrese

Zadar Airport PP 367, Zadar, Zemunik Donji, 23222, Horvatija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 22:00
Brīvdienas
07:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Zadara lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Horvātijas dabas skaistums liek aizrauties elpai, arī senās pilsētas, brīnišķīgā Adrijas jūras piekraste un krāšņās salas ir apmeklējuma vērtas. Izmantojot nomas auto, Jums būs iespēja baudīt vēl vairāk no šīs skaistās zemes. Ceļotāji, kuri Zadaras lidostā izmanto Sixt auto nomas pakalpojumus iespējams būs pārsteigti, cik vienkārši ir paņemt un atgriezt īres automašīnu. Sixt rent a car auto nomas punktā Zadaras lidostā Jums ir iespēja izvēlēties savu nomas auto no dažādu piedāvāto automobiļu klāsta. Mēs piedāvājam ekonomiskus pilsētas auto, apvidus automašīnas, sporta auto, kabrioletus un 4X4. Lūdzu pievērsiet uzmanību, ka Sixt auto noma Zadaras lidostā garantē noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Jūsu ērtībām Sixt auto noma Zadaras lidostā piedāvā arī 24 h auto atgriešanu un iespēju izvēlēties nomas auto savā viedtālrunī.
Zadaras lidosta (ZAD) Zadaras lidosta (ZAD) atrodas 8 kilometrus no pilsētas centra. Lidosta darbojas kopš 1936. gada, un lidmašīnas no Zadaras lidostas (ZAD) lido uz 16 galamērķiem Eiropā. Meklējiet Sixt rent a car auto nomas punktu Zadaras lidostas ielidošanas zālē, kur mūsu darbinieki palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie Sixt nomas auto, lai Jūs varētu turpināt savu ceļojumu. Zadaras lidosta atrodas ideālā vietā, lai ar nomas auto apceļotu Dalmācijas reģionu.
Ko darīt Zadaras apkārtnē Ostas pilsēta Zadara, kas atrodas Horvātijas ziemeļu daļā, Dalmācijā pie Adrijas jūras, ir bagāta ne tikai ar brīnišķīgajām dabas ainavām, bet arī ar vēsturiskiem objektiem. Zadaras vecpilsētā iespējams apskatīt gan romiešu drupas, gan viduslaiku arhitektūras pieminekļus un vecas baznīcas. Te atrodas arī Sv. Donāta baznīca, kas ir viens no lielākajiem Bizantijas arhitektūras paraugiem Dalmācijā. Izīrējiet Sixt nomas auto Zadaras lidostā un dodieties uz kādu no pieciem tuvējiem nacionālajiem parkiem, lai baudītu Horvātijas dabu. Aizbrauciet ar nomas auto uz kādu no brīnišķīgajām pludmalēm, lai baudītu ūdeni un silto sauli. Izvēlieties Sixt auto nomas pakalpojumus Zadaras lidostā un Jums būs iespēja ne tikai ceļot ērtāk, bet arī apskatīt daudz vairāk!
Show more

Labi zināt, nomājot Zadara lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Zadara lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Zadara lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Zadara lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Zadara lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 480 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Zadara lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Zadara lidosta?
Vai man, noformējot nomu Zadara lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Zadara lidosta

Rādīt vairāk