Auto noma Split lidosta

 

Populārākais Split lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Split lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Split lidosta punktu

Adrese

Cesta Dr. Franje Tudmana 1270, Kastel Stafilic, 21127, Horvatija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 22:00
Brīvdienas
07:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Split lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ierodoties Splitas lidostā, ceļotāji parasti meklē ātrus un ērtus auto nomas pakalpojumus. Mēs uzskatām, ka auto īrei jābūt vienkāršai, lai, ierodoties Horvātijā, Jūs varētu komfortabli un parocīgi sasniegt sava ceļojuma galamērķus. Sixt rent a car auto nomas punktā Splitas lidostā Jūs varat izīrēt gan vieglās automašīnas, gan apvidus automašīnas, gan sporta auto, kabrioletus, 4X4 un pat kravas automašīnas. Mūsu plašajā auto nomas piedāvājumā Splitas lidostā Jūs noteikti atradīsiet gan savam ceļojuma mērķim, gan budžetam piemērotāko automašīnu. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Pula lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Izmantojiet mūsu parocīgo 24 h auto atgriešanu un baudiet ceļojumu bez rūpēm! Piedevām, izmantojot viedtālruni, Jūs varat izvēlēties un rezervēt savu nomas auto īsi pirms auto saņemšanas.
Splitas lidosta (SPU) Horvātijā Splitas lidosta (SPU), zināma arī kā Resnik lidosta, atrodas 24 kilometru attālumā no Splitas pilsētas, visvairāk apmeklētā Horvātijas reģiona Dalmācijas pašā centrā. Splitas lidosta (SPU) ir otrā noslogotākā lidosta Horvātijā, pēc Zagrebas, apkalpojot 1.5 miljonus pasažieru katru gadu un piedāvājot lidojumus uz tādām Eiropas pilsētām, kā Lodona, Amsterdama, Frankfurte, Roma un Parīze. Sixt rent a car auto nomas darbinieki sagaidīs Jūs ielidošanas zālē, Splitas lidostas pirmajā stāvā, un palīdzēs Jums ātri un ērti tikt pie nomas auto, lai Jūs varētu turpināt savu ceļojumu.
Ko apmeklēt Splitā, izmantojot nomas auto Splitai ir bagāta vēsture, un pilsēta ir arī viens no nozīmīgākajiem horvātu kultūras centriem. Sāciet pilsētas iepazīšanu ar Sixt nomas auto no Splitas lidostas dodoties uz Diokletiāna pili, kas uzcelta pēc Romas imperatora rīkojuma 4. gadsimta sākumā, un mūsdienās veido Splitas centru. Tā tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Romas impērijas laika pili. Pils kopā ar Splitas vēsturisko centru iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Pēc tam dodieties ar savu nomas auto uz kādu no fantastiskajām Dalmācijas piekrastes pludmalēm, lai izbaudītu sauli un ūdeni. Ja vēlaties nesteidzīgu pastaigu, aizbrauciet uz kādu no apkārtnes dabas parkiem vai apskatiet Adrijas piekrastes dzīvojamo ēku arhitektūru. Ceļojot ar Sixt nomas auto, Jums būs viegli pārvietoties uz jebkuru no Jums interesējošajām vietām šajā Horvātijas reģionā.
Show more

Labi zināt, nomājot Split lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Split lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Split lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Split lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Split lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 952 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Split lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Split lidosta?
Vai man, noformējot nomu Split lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Split lidosta

Rādīt vairāk