Auto noma Pula Lidosta

 

Populārākais Pula Lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Pula Lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Pula Lidosta punktu

Adrese

Apt. Pula, Valtursko Polje 210, Pula, 52100, Horvatija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 22:00
Brīvdienas
07:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Pula Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Horvātija, viens no iecienītākajiem ceļojumu galamērķiem Eiropā, lepojas ar savām viduslaiku pilsētām, bagāto kultūru un elpu aizraujošajām ainavām. Auto īre Pula lidostā ir lielisks veids, lai ērti pārvietotos pa pilsētu. Sixt auto nomas pakalpojumi Pula lidostā piedāvā plašu automobiļu klāstu. Jums ir iespēja izvēlēties no kompaktklases auto, apvidus automašīnām, sporta auto, kabrioletiem un 4X4. Ja Jums nepieciešams kravas auto, arī to Jūs varat iznomāt Sixt rent a car auto nomas punktā Pula lidostā. Lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Pula lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Izmantojiet mūsu ērto 24 h auto atgriešanu un izbaudiet savu ceļojumu pilnībā!
Daži fakti par Pula lidostu (PUY) Pula lidosta (PUY) atrodas 6 kilometrus no pilsētas centra. Pirmā lidmašīna no Pula lidostas izlidoja 1911. gadā, kad Austroungārijas inženieri un piloti realizēja savu sapni iekarot debesis. 1924. gadā no Pula lidostas pacēlās pirmā pasažieru lidmašīna ar mērķi paplašināt tūrismu, taču militārā lidosta par pasažieru lidostu oficiāli kļuva tikai 1967. gadā. Sixt auto nomas punktā Pula lidostā (PUY) Jūs sagaidīs mūsu darbinieks un palīdzēs, ja tas būs nepieciešams. Izmantojot Sixt auto nomu, Pula lidostā, Jūs ātri un ērti saņemsiet sava nomas auto atslēgas un varēsiet doties ceļā.
Apskatiet Pula pilsētu, izmantojot Sixt nomas auto Pula, pilsēta ar senatnes dvesmu, ir lielākā pilsēta Istras pussalā. Ierodoties Pula pilsētā pie Adrijas jūras, ar Sixt nomas auto no Pula lidostas, Jūs varat doties izpētīt romiešu laika atstātās pēdas, no kurām populārākais apskates objekts ir labi saglabājies amfiteātris, kas būvēts 1. gadsimtā, un ir sestais lielākais romiešu amfiteātris, kas saglabājies līdz mūsdienām. Varat iepazīt pilsētas tradīcijas, tādas kā vīna darīšana, makšķerēšana un kuģu būve. Pula ir arī ideāla pilsēta, lai, pārvietojoties ar Sixt nomas auto, baudītu Istras pussalas skaistumu, maigo klimatu, silto jūras ūdeni un neskartās dabas ainavas. Lai ko Jūs izvēlētos darīt un apskatīt šajā Horvātijas reģionā, Sixt auto nomas piedāvājumā Pula lidostā Jūs atradīsiet ceļojumam piemērotāko auto par atbilstošāko cenu.
Show more

Labi zināt, nomājot Pula Lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Pula Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Pula Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Pula Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Pula Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 269 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Pula Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Pula Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Pula Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Pula Lidosta

Rādīt vairāk