Auto noma Rijeka lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Rijeka lidosta punktu

Adrese

Hamec 1, Omisalj, 51513, Horvatija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 22:00
Brīvdienas
07:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Rijeka lidosta

Sixt rent a car sveic jūs auto nomas filiālē Rijekas lidostā,  Horvātijā

Sixt rent a car sveic jūs auto nomas filiālē Rijekas lidostā, Horvātijā

Vislabākais un ērtākais veids iepazīties ar Horvātijas trešo lielāko pilsētu ir, izmantojot nomas auto, kuru jums piedāvā Sixt nomas punkts Rijekas lidostā (Rijeka Omisalj Airport (RJK)). Jūsu rīcībā ir klasiskie pilsētas auto vai uzticami apvidus auto, kas ātri nogādās jūs galamērķī vai ļaus izbaudīt Horvātijas burvību. Izmantojiet Sixt mājas lapas rezervācijas sistēmu un rezervējiet sev vēlamo auto klasi jau šodien! Neaizmirstiet norādīt, ja ceļojat ar bērniem, jo mēs nodrošināsim arī bērnu auto sēdeklīšus. Papildus varat pieteikt arī GPS navigāciju, kas palīdzēs jums atrast ērtāko ceļu līdz nākamajam apskates objektam. Ja vēlaties pasargāt sevi un tuviniekus, tad papildus apdrošināšanas iespēja būs izcils auto īres līguma papildinājums.
Daži fakti par Rijekas lidostu Rijekas lidosta (Rijeka Omisalj Airport (RJK)) ir mūsdienīga starptautiskā lidosta, kas atrodas uz brīnišķīgās Horvātijas salas Krkas. Tuvākā apdzīvotā vieta ir Omiša, bet līdz Rijekas centrālai stacijai ir 27 km. Piesakot nomas auto saņemšanai Rijekas lidostā, jūs netērēsiet laiku liekām formalitātēm, bet vienkārši un ātri saņemsiet savas atslēgas mūsu nomas birojā. Saņemot bagāžu, dodaties uz informācijas centru, kur arī atradīsiet Sixt pārstāvjus.
Iepazīstot Rijeku un to apkārtni ar Sixt rent a car Atrodoties uz Krkas salas, Rijeka ir izcils sākumpunkts ceļojumam gan pa salu, gan Vidusjūras piekrasti vai pat tuvumā esošajām itāļu un slovēņu pilsētām. Izbaudiet brīvību, ko jums sniedz mūsu Rijekas lidostas auto nomā saņemtais auto. Iebrauciet pilsētā caur Vecajiem Vārtiem (Stara Vrata) un apmeklējiet Trsat pili, no kurienes paveras elpu aizraujošs skats uz pilsētu un pieguļošo teritoriju. Vecpilsēta savaldzinās jūs ar savām līkumotajām, šaurajām un bruģētajām ieliņām, gleznainām mājām. Izmantojiet visas iespējas, ko jums dod auto noma Rijekas lidostā, un dodieties braucienā pa Vidusjūras zemeēm, uz Pulu, kur atradīsiet Amfiteātri, ko vietēji mēdz saukt par horvātu Kolizeju. Lai ko jūs izvēlētos, ar Sixt jums vienmēr būs pa ceļam! Ceļojiet ar Sixt!
Show more
Labi zināt, nomājot Rijeka lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rijeka lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rijeka lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rijeka lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rijeka lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 253 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rijeka lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rijeka lidosta?
Vai man, noformējot nomu Rijeka lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Rijeka lidosta

Rādīt vairāk