Auto noma Dubrovnikas lidosta

 

Populārākais Dubrovnikas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Dubrovnikas lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Dubrovnikas lidosta punktu

Adrese

Airport Dubrovnik, Cilipi, Dubrovnik, 20117, Horvatija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 22:00
Brīvdienas
07:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Dubrovnikas lidosta

Sixt rent a car sveic jūs Dubrovnikas lidostas nomas punktā, Horvātijā

Sixt rent a car sveic jūs Dubrovnikas lidostas nomas punktā, Horvātijā

Auto īre ir labākais veids, kā apceļot pasauli un iepazīt jaunas vietas ar komfortu un stilu. Pilsētas krāšņums, Horvātijas pludmales vai pat neapdzīvotas vietas – viss būs rokas stiepiena attālumā. Sixt Dubrovnikas lidostas auto nomas parkā jums pieejami teicami auto par izdevīgām cenām. Pateicoties rezervāciju sistēmai Sixt auto nomas mājas lapā vai viedtālruņu aplikācijai, jums piemērotākā auto izvēle aizņems vien dažas minūtes. Ikdienas un sporta auto, kabrioleti vai ietilpīgi apvidus auto - mēs zināsim, kā apmierināt jebkuras jūsu vajadzības un vēlmes. Atgādinām, ka, rezervējot auto, mēs nodrošināsim noteiktas klases transportlīdzekļa pieejamību, bet ne konkrētu marku vai modeli, jo Sixt autoparks nepārtraukti tiek papildināts ar jaunākiem vadošo ražotāju auto modeļiem.
Interesanti fakti par Dubrovnikas lidostu Dubrovnikas lidosta (Dubrovnik airport (DBV)) ir trešā lielākā Horvātijas starptautiskā lidosta, kas atrodas 15 km attālumā no Dubrovnikas, blakus Čilili ciematam, kā dēļ arī lidostu mēdz saukt par Čilili lidostu. Mūsu piedāvātie nomas auto, kas ir pieejami Dubrovnikas lidostā, palīdzēs jums izvairīties no liekām izmaksām par taksometra pakalpojumiem un ļaus ceļot ar komfortu, kas nav pieejams sabiedriskajā transportā. Sixt nomas punktu jūs viegli atradīsiet ielidošanas termināla ārpusē.
Zelta smiltis un Vidusjūras valdzinājums ar Sixt rent a car Dubrovnika ir visu pasaules tūristu iecienīts galamērķis. Līdz ar Venēciju un Amsterdamu, tā ir iekļauta UNESCO trīs pasaules skaistāko pilsētu sarakstā – Atdzimšanas laikmeta Eiropas pieminekļi. Izmantojot Sixt Dubrovnika lidostas auto nomas punkta pakalpojumus, jūs viegli tiksiet līdz pilsētas centram, kur varēsiet veltīt laiku nesteidzīgai pilsētas vēsturiskā centra iepazīšanai, kur līdz mūsdienām ir saglabājusies 15. gadsimtā celta pils. Meklējot interesantākās atpūtās vietas, iesākam doties uz Koločepa un Korčulas salām vai Mlejtas salas nacionālo parku. Dodieties ar savu nomas auto uz kādu no zelta smilšu pludmalēm – dzidrākais Adrijas jūras ūdens, oļi un smiltis, saules un neizsīkstošā dzīves bauda ir tas, kas sagaidīs jūs Lapadas vai Baņes pludmalēs. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Dubrovnikas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Dubrovnikas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Dubrovnikas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Dubrovnikas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Dubrovnikas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 587 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzeklis
(4,9)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)

Latest premium additions to the fleet

Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mini Cooper S Cabrio Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut. 6+1 Aut.

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Dubrovnikas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Dubrovnikas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Dubrovnikas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?