Auto noma Thessaloniki lidosta

 

Populārākais Thessaloniki lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Thessaloniki lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Thessaloniki lidosta punktu

Adrese

Makedonia AP,Mikras Thessalon., Thessaloniki, 551 03, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 23:00
Brīvdienas
07:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Thessaloniki lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vai Jūs meklējat ekonomisku auto, apvidus automašīnu, 4X4, sporta auto vai kabrioletu, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Tesalonikas lidostā Jūs atradīsiet nomas auto no labākajiem ražotājiem par iepriecinošām cenām. Auto noma ir visērtākais veids, kā nodrošināt elastību un neatkarību ceļojuma laikā. Mūsu piedāvātie auto nomas pakalpojumi Sixt rent a car auto nomas punktā Tesaloniku lidostā var palīdzēt padarīt jūsu ceļojumu lētāku un ērtāku. Izīrējiet auto par izdevīgu cenu un izbaudiet atpūtu Grieķijā!
Par Tesaloniku lidostu (SKG) Tesaloniku lidosta (SKG) ir otrā lielāka lidosta Grieķijā. Lidosta atrodas 14 kilometru attālumā no pilsētas centra un apkalpo 3.5 miljonus pasažieru katru gadu. Sixt auto nomas punktu Tesalonku lidostā Jūs atradīsiet pie ielidošanas zāles izejas, Jūs noteikti pamanīsiet mūs spilgti oranžās krāsas dēļ!
Ievērojamu vietu apskatīšana, izmantojot Sixt nomas auto Skaistā, senā pilsēta Tesalonki, kas sakarā ar izrunas īpanībām, latviešu valodā zināma kā Saloniki, ir otrā lielākā Grieķijas pilsēta. Dodieties ar nomas auto no Tesaloniku lidostas uz šīs grieķu Maķedonijas galvaspilsētas centru un izpētiet bagāto pasaules nozīmes vēstures un kultūras mantojumu. Aplūkojiet Saloniku balto torni, kas ir arī pilsētas simbols, būvēts 1430. gadā kā cietums, bet mūsdienās tornī ierīkots vēstures un mākslas muzejs, ko noteikti ir vērts apmeklēt. Apskatiet Romas imperatora Galerija Triumfa arku, Bizantijas laika aizsargmūri un pārsteidzošo Sv. Demetrija baznīcu. Pilsētai ir arī bagāta kultūras un izklaides dzīve. Saloniki ir vieta, kur vēsturiskais un modernais satiekas, dāvājot Jums īpašu brīvdienu piedzīvojumu. Ja vēlaties baudīt atpūtu pludmalē, izmantojiet savu nomas auto, lai dotos uz Agia Triada pludmali vai smilšaino Asprovalta līci, vai arī paceļojiet mazliet tālāk, lai izpētītu, ko vēl šis reģions var piedāvāt. Izvēlieties Sixt nomas auto Tesaloniku lidostā un izbaudiet vēl neatklātu brīvību!
Show more

Labi zināt, nomājot Thessaloniki lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Thessaloniki lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Thessaloniki lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Thessaloniki lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Thessaloniki lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 863 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,9)
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Thessaloniki lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Thessaloniki lidosta?
Vai man, noformējot nomu Thessaloniki lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Thessaloniki lidosta

Rādīt vairāk