Auto noma Rhodes lidosta

 

Populārākais Rhodes lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Rhodes lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Rhodes lidosta punktu

Adrese

Diagoras Airport, Rhodes, 851 00, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Rhodes lidosta

Sveicam jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Rodas salas lidostā, Grieķijā

Sveicam jūs Sixt rent a car auto nomas punktā Rodas salas lidostā, Grieķijā

Rodas sala varbūt arī nav tik liela kā Krēta, tomēr apskatīt visas interesantākās vietas un pludmales, pārvietojoties ar kājām, diez vai izdosies. Ierodoties Rodas lidostā, dodieties uz Sixt auto nomas filiāli un saņemiet sev vēlamo automašīnu, lai dotos bezrūpīgā braucienā pa Rodas salu. Ērti sedani, kompaktās klases auto, aizrautīgi sporta auto un kabrioleti - plašajā Sixt autoparkā Rodas salas lidostas auto nomas filiālē jūs vienmēr atradīsiet īsto automašīnu teicamā tehniskā stāvoklī. Piesakiet sev tīkamāko auto jau šodien, izmantojot mūsu mājaslapas rezervācijas sistēmu. Papildiniet auto īres līgumu ar jums nepieciešamajām lietām, kā GPS navigācija vai bērnu sēdeklītis vai citu jums vajadzīgo aprīkojumu.
Daži fakti par Rodas lidostu Rodas starptautiskā lidosta Diagoras (Rhodos Airport (RHO)) ir viena no labākajām Grieķijas lidostām. Tā savienojās ar vairākām Eiropas pilsētām, Ēģipti, Izraēlu un Kipru. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo savam ceļojumam, kā arī ar nomas auto no Sixt Rodas lidostas filiāles, jūs ātri un komfortabli varēsiet turpināt savu ceļojumu, iepazīstot salas brīnumus. Atrodiet mūsu spilgti oranžo izkārtni ielidošanas terminālā un saņemiet nomas automašīnas atslēgas, lai dotos ceļā!
Saule, jūra un grieķu antīkie pieminekļi ar Sixt rent a car Rodas sala ir viena no lielākajām un auglīgākajām, kā arī tūristu iemīļotākajām Grieķijas salām. Ar mūsu nomas auto, ko jūs varat saņemt jau ierodoties Rodas lidostā un kas ļaus jums nesteidzīgi un ar komfortu apmeklēt visas vietējas pludmales, jūs pilnībā izbaudīsiet salas burvību. Afanda, Faliraki vai Kolimbija jau gaida jūs. Tikai jārēķinās ar oļiem smilšu vietā un lielo tūristu skaitu sezonas laikā. Jūs noteikti pārsteigs arī viduslaikos celtās pilsētiņas, kas arī mūsdienās ir saglabājušas savu mājīgumu un neatkārtojamību. Braucot ārā no Rodas salas galvaspilsētas, iegriezieties Ajos-Antonios vai Embona ciematos, kur ir vērtīgi izbaudīt vietējo vīna darītavu gardumus un ēdienus ar vietējo olīveļļu, ko varat iegādāties vešanai mājup. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Rhodes lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Rhodes lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Rhodes lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Rhodes lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Rhodes lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 329 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)
Transportlīdzeklis
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Rhodes lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Rhodes lidosta?
Vai man, noformējot nomu Rhodes lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Rhodes lidosta

Rādīt vairāk