Auto noma Mykonos lidosta

 

Populārākais Mykonos lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Mykonos lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Mykonos lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Mykonos, 846 00, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Mykonos lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Mikonas salā, kas dēvēta arī par Egejas jūras pērli, Jūs atradīsiet gan pirmatnējās dabas skaistumu, gan piesātinātas izklaides, ko piedāvā šis Vidusjūras reģiona modernās dzīves centrs. Nomas auto nozīmē ērtības un pārvietošanās brīvību, lai pilnīgāk izbaudītu atpūtu uz šīs brīnišķīgās salas. Sixt auto nomas pakalpojumi Mikonas lidostā piedāvā plašu automobiļu klāstu. Jums ir iespēja izvēlēties no kompaktklases auto, sporta auto, kabrioletiem, 4x4 vai apvidus automašīnām to, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un iespējām. Jūs varat ātri un ērti rezervēt savu Sixt rent a car nomas auto internetā, tikai lūdzu ņemiet vērā, ka Sixt auto noma Mikonas lidostā garantē Jūsu rezervētās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu auto marku un modeli.
Daži fakti par Mikonas lidostu (JMK) Mikonas lidosta (JMK) atrodas 4 kilometrus no Horas, Mikonas salas galvaspilsētas. Mikonas sala brīnišķīgās dabas, saulaino pludmaļu un aktīvās naktsdzīves dēļ ir ļoti iecienīta, un lidosta ik gadu apkalpo ap 350 tūkstošus pasažieru. Sixt auto nomas punkts Mikonas lidostā atrodas pie ielidošanas zāles izejas. Pateicoties spilgti oranžajai krāsai, Jums nebūs iespējams paiet mums garām. Draudzīgie Sixt auto nomas darbinieki atbildēs uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs, ja būs nepieciešams, lai Jūs ātrāk varētu sēsties pie nomas auto stūres un doties izbaudīt brīvdienas Mikonas salā!
Apskatiet Mikonas salu, izmantojot nomas auto Mikonas sala, kas ir 86 kvadrātkilometrus plaša, ietilpst Egejas jūras arhipelāgā. Sala ar tās gleznainajām ieliņām, kas vijas pa nogāzi, un galvaspilsētu Horu, kura atrodas līdzenumā, atgādina amfiteātri. Apmeklējiet Mikonas skaistāko dievnamu, bizantiešu Paraportiani Dievmātes baznīcu, izstaigājiet Alefkandra rajonu jeb Mazo Venēciju, vai dodieties ar īres auto atpūsties uz kādu no salas pludmalēm. Apskatiet vējdzirnavas, kas ir viens no salas atpazīstamajiem tūrisma simboliem, iegriezieties kādā no Mikonas muzejiem vai pavadiet pēcpusdienu iepērkoties. Un neaizmirstiet arī par izklaidēm, kuras piedāvā Mikonas nakts dzīve, kas tiek uzskatīta par vienu no piesātinātākajām Eiropā. Lai ko Jūs izvēlētos darīt, Sixt auto nomas piedāvājumā Mikonas lidostā Jūs atradīsiet savam ceļojumam piemērotāko nomas auto par atbilstošāko cenu.
Show more

Labi zināt, nomājot Mykonos lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Mykonos lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Mykonos lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Mykonos lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Mykonos lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 266 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Sixt filiālē
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Mykonos lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Mykonos lidosta?
Vai man, noformējot nomu Mykonos lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Mykonos lidosta

Rādīt vairāk