Auto noma Kerkira lidosta

 

Populārākais Kerkira lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 02.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kerkira lidosta, sākot ar 09.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kerkira lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Corfu, 49100, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 21:00
Brīvdienas
08:00 - 21:00

Mūsu pakalpojumi Kerkira lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Sixt auto noma Kerkiras lidostā nozīmē īres auto par izdevīgu cenu. Jūs varat izīrēt auto tieši lidostā, kur Sixt auto noma piedāvā ātru un ērtu apkalpošanu, vai rezervēt nomas auto jau iepriekš internetā. Rezervējot savu nomas auto internetā, Jūs varat izmantot arī tādas papildus izvēles iespējas, kā pilna auto apdrošināšana un GPS navigācijas sistēma, kas dos Jums mierīgu sirdi, ceļojot ar nomas auto. Kerkiras lidostā Sixt auto noma piedāvā dažādu veidu automašīnas, sākot no ekonomiskiem pilsētas auto un apvidus automašīnām, līdz pat sporta auto un kabrioletiem. Mēs piedāvājam ne tikai konkurētspējīgu cenu, bet arī dažus no jaunākajiem auto modeļiem, tāpēc varat būt pārliecināti, ka, izvēloties Sixt nomas auto Kerkiras lidostā, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes nomas auto par ekonomisku cenu.
Kerkiras lidosta (CFU), Grieķijā Kerkiras lidosta, saukta arī par Korfu Starptautisko lidostu (CFU), Ioanis Kapodistrias par godu grieķu politiķim un diplomātam, atrodas vien 3 kilometru attālumā no Korfu pilsētas. Salai ir dubultais nosaukums, jo dažādos avotos to dēvē dažādi, par Korfu, kas nāk no itāļu pārveidotā bizantiešu nosaukuma Karifo jeb kalnu pilsēta, vai par Kerkiru, nosaukums, kas saistīts ar grieķu mitoloģiju. Sixt auto nomas punktu Kerkiras lidostā Jūs atradīsiet ielidošanas zālē. Jums atliks vien sēsties pie nomas auto stūres, lai Jūsu ceļojums varētu turpināties.
Apceļojiet Korfu (Kerkiras) salu ar nomas auto Korfu, viena no zaļākajām Grieķijas salām, priecēs ne tikai tos, kurus interesē atpūta maigajā, siltajā klimatā un tīrajā ūdenī, bet arī vēstures entuziastus. Korfu arheoloģiskie pieminekļi, muzeji un baznīcas ir liela daļa no Grieķijas kultūras un vēstures mantojuma. Apmeklējiet Arheoloģijas muzeju vai dodieties pastaigā pa Korfu vecpilsētas ieliņām, kur Jūs vienmēr ieraudzīsiet ko vēl neredzētu. Taču, ja Jums arī brīvdienās patīk atrasties kustībā, tad ar nomas auto Jūs varat doties uz kādu no salas pludmalēm. Brauciet uz Almiros pludmali, kas piemērota atpūtai ar bērniem tās seklo ūdeņu dēļ, vai uz Svētā Stefana pludmali, kas pazīstama kā viena no skaistākajām pludmalēm uz salas, abas atrodas tikai 35 kilometru attālumā no pilsētas. Apceļojot Korfu salu ar nomas auto, baudiet brīnišķīgās dabas ainavas, tradicionālos ciematiņus, un silto Grieķijas sauli. Sixt rent a car nomas auto dos Jums iespēju izmantot laiku, ko pavadīsiet Korfu, pilnvērtīgāk.
Show more

Labi zināt, nomājot Kerkira lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kerkira lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kerkira lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kerkira lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kerkira lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 352 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,4)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kerkira lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kerkira lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kerkira lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kerkira lidosta

    Rādīt vairāk