Auto noma Kalamatas lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Kalamatas lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Kalamata, 241 00, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
08:30 - 15:30
Otrdiena
15:30 - 20:30
Trešdiena
08:30 - 15:30
Ceturdiena
08:30 - 16:00
Piektdiena
08:30 - 15:30
Sestdiena
08:30 - 16:00
Svētdiena
08:30 - 15:30
Brīvdienas
08:30 - 15:30

Mūsu pakalpojumi Kalamatas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Pateicoties Sixt, auto noma Kalamatas lidostā ir pavisam vienkārša. Sixt rent a car Kalamatas lidostā piedāvā nomas auto par pieejamām cenām no labākajiem auto ražotājiem. Neskatoties uz to, kāds ir Jūsu ceļojuma mērķis, Sixt auto noma Kalamatas lidostā piedāvās Jums nomas auto, kas vislabāk atbildīs Jūsu vajadzībām. Izvēlieties no mūsu plašā automašīnu piedāvājuma ekonomisku pilsētas automašīnu vai sporta auto, varbūt plānojat braucienu ar kabrioletu, lai baudītu Grieķijas patīkamo klimatu, vai vēlaties izīrēt apvidus automašīnu braucienam pa kalnaināku apvidu. Rezervējiet Sixt nomas auto internetā, izmantojot mūsu vienkāršo rezervācijas pakalpojumu, tikai lūdzu ņemiet vērā, ka mēs varam garantēt noteiktās kategorijas automobiļu pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli. Baudiet Grieķijas kalnu un piekrastes ceļus, izmantojot ērtības, ko sniedz auto īre Kalamatas lidostā.
Par Kalamatas lidostu (KLX) Kalamatas starptautiskā lidosta (KLX), pazīstama arī kā Captain Vassilis Constantakopoulos lidosta, darbojas kopš 1959. gada, un tūrisma sezonā tā ir viena no noslogotākajām Peloponēzas lidostām. Kalamatas lidosta atrodas vien 15 minūšu braucienā no Kalamatas pilsētas un apmēram 40 minūšu brauciena attālumā no Mesinijas. Sixt auto nomas punkts atrodas Kalamatas lidostas ielidošanas zālē. Izmantojot auto īri, Jums būs iespēja ne tikai ceļot ērtāk, bet arī apskatīt daudz vairāk!
Apskatiet Kalamatas apkārtni, izmantojot nomas auto Kalamata ir otrā lielākā pilsēta Peloponesā pēc iedzīvotāju skaita. Dodieties ar Sixt rent a car nomas auto no Kalamatas lidostas uz pilsētas centru un iepazīstiet pilsētas bagāto vēsturi. Kalamatas vēsturiskais centrs Jūs apburs ar skaistajām ieliņām, neoklasikas ēkām un bizantiešu baznīcām. Apskatiet Svēto Apustuļu baznīcu, apmeklējiet Kalamatas pili vai dodieties uz oriģinālo Dzelzceļa parku, kur atradīsiet dažādos vēstures periodos ražotas lokomotīves un vagonus. Pēc pastaigas pilsētā dodieties baudīt brīnišķīgās Kalamatas pludmales ar kristāltīro ūdeni. Sēdieties pie Sixt nomas auto stūres un dodieties uz jebkuru no labiekārtotajām apkārtnes pludmalēm, vai brauciet tālāk, uz attālākām pludmalēm, pa ceļam baudot satriecošās Grieķijas ainavas.
Show more
Labi zināt, nomājot Kalamatas lidosta
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kalamatas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kalamatas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kalamatas lidosta?
Ērti rezervējiet ilgtermiņa nomu Kalamatas lidosta, ievadot ceļojuma datumus un automašīnas saņemšanas/atgriešanas vietas.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,8
Pamatojoties uz 102 atsauksmēm
Apkalpošana nomas laikā un pēc tās
(5,0)
Transportlīdzekļa nodošana
(5,0)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,9)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kalamatas lidosta

Vai man, noformējot nomu Kalamatas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kalamatas lidosta

    Rādīt vairāk