Auto noma Kretas Heraklion lidosta

 

Populārākais Kretas Heraklion lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kretas Heraklion lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kretas Heraklion lidosta punktu

Adrese

Kazantzakis Airport, Heraklion, 71500, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:30 07:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:30 07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Kretas Heraklion lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Vienalga, vai pavadīsiet Krētā nedēļas nogali vai garākas brīvdienas, Jūs atklāsiet, ka te ir daudz ko redzēt un izbaudīt. Ierodoties Krētas Herakliona lidostā, ceļotāji meklē ātrus un ērtus auto nomas pakalpojumus. Vai Jums nepieciešams kompakts auto, apvidus auto, sporta automašīna vai kabriolets, Sixt auto nomas plašajā piedāvājumā Heraklionas lidostā Jūs atradīsiet sev piemērotāko un cenas ziņā visizdevīgāko nomas auto. Rezervējot nomas auto, izmantojiet iespēju pievienot tai papildus pakalpojumus, lai Jūsu ceļojums būtu vēl ērtāks, praktiskāks un drošāks. Visi Sixt nomas auto Heraklionas lidostā ir aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, lai pārvietošanās Vidusjūras klimatā būtu patīkama.
Heraklionas lidosta (HER) Grieķijā Heraklionas Starptautiskā lidosta (HER), pazīstama arī kā Heraklionas Nikos Kazantzakis lidosta, ir otrā noslogotākā Grieķijas lidosta. Lidosta nosaukta par godu grieķu rakstniekam Nikosam Kazandzaki, kurš dzimis Krētā. Sixt nomas auto no Heraklionas lidostas ļaus Jums piedzīvot vēl neiepazītu brīvību, baudot Krētas ainavas.
Krētas sala, Grieķijā Vidusjūras sala Krēta ar brīnišķīgām smilšu pludmalēm un bagātu vēstures mantojumu ir viena no iecienītākajiem tūristu galamērķiem Eiropā. Heraklionas lidosta ir labs ceļojuma sākumpunkts, lai ar nomas auto izpētītu, ko šī sala piedāvā. Jūs varat sākt savu ceļojumu, dodoties uz tuvumā esošo Knososu, Krētas arheoloģisko dārgumu, kur atrodas lielākais bronzas laikmeta piemineklis Krētā, Knososas pils, Mīnojas civilizācijas politiskais centrs. Ar nomas auto no Heraklionas lidostas Jūs nokļūsiet Knososā 15 minūšu laikā. Apmeklējiet Heraklionas Arheoloģijas muzeju, kas ir viens no izcilākajiem pasaulē. Tajā eksponēti arī senākās Eiropas civilizācijas Mīnoju atstātie mākslas darbi. Neaizmirstiet aplūkot arī Herakliona reģiona dabas daudzveidību. Te ir gan aizas, gan alas, no kurām daudzas atvērtas apskatei, piemēram, izpēties Svētās Pharaskhevas alu, kas, iespējams, bijusi daļa no Mīnojas labirinta. Izīrējot Sixt nomas auto Herakliona lidostā, Jūs varat doties arī uz jebkuru no Krētas brīnišķīgajām pludmalēm un baudīt atpūtu patīkamajā klimatā. Izvēlēties sev piemērotāko nomas auto, lai ar ērtībām ne tikai izpētītu Krētas salas apkārtni un vēsturi, bet arī atpūstos.
Show more

Labi zināt, nomājot Kretas Heraklion lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kretas Heraklion lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kretas Heraklion lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kretas Heraklion lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kretas Heraklion lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 902 atsauksmēm
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)
Ceļš uz Sixt
(4,7)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kretas Heraklion lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kretas Heraklion lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kretas Heraklion lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kretas Heraklion lidosta

Rādīt vairāk