Auto noma Kretas Chania lidosta

 

Populārākais Kretas Chania lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Kretas Chania lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Kretas Chania lidosta punktu

Adrese

Arrival Hall, Chania, 73100, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Kretas Chania lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ceļojot uz Krētas salu Grieķijā, izvēlieties Sixt Rent a Car nomas auto Krētas Chania lidostā. Auto noma ir veids, kā nodrošināt elastību un neatkarību ceļojuma laikā. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat pilsētas auto vai apvidus automašīnu, lai izbrauktu Krētas salas vidienes kalnainos ceļus, vai varbūt vēlaties sporta auto vai kabrioletu neaizmirstamiem braucieniem, mūsu plašajā piedāvājumā Sixt auto nomas punktā Krētas Chania lidostā Jūs atradīsiet augstas klases auto no labākajiem auto ražotājiem par izdevīgām cenām. Sixt auto noma iesaka Jums rezervēt nomas auto jau iepriekš iznternetā vai savā viedtālrunī, tikai lūdzu ņemiet vērā, ka mēs garantējam noteiktās klases automašīnas pieejamību, bet ne konkrētu marku un modeli.
Par Chania lidostu (CHQ) Chania Starptautiskā lidosta (CHQ) jeb Chania Ioannis Daskalogiannis lidosta, nosaukta par godu 18. gadsimta Krētas dumpiniekam, kurš protestēja pret Osmaņu varu, ir otra noslogotākā lidosta Krētas salā. Lidosta atrodas 14 kilometru attālumā no Chania pilsētas. Izmantojot Sixt nomas auto Krētas Chania lidostā, Jūs nokļūsiet pilsētā 20 minūšu laikā.
Izbaudiet Krētas salu ar Sixt nomas auto Chania pilsēta ir ne tikai viena no vecākajām, bet arī viena no lielākajām Krētas pilsētām. Ar Sixt nomas auto dodieties no Chania lidostas uz pilsētas centru un apskatiet Svētā Salvatira cietoksni, pilsētas populārāko apskates objektu, iegriezieties arheoloģijas muzejā vai ejiet pastaigā gar veco venēciešu ostu. Jūs varat apmeklēt Tzamasi turku mošeju vai doties uz Frangokastello, lai aplūkotu venēciešu pili un baudītu pludmali, kas iecienīta gaišo smilšu dēļ. Dodieties braucienā uz kādu no daudzajiem apkārtnes klosteriem vai apmeklējiet Venizelos Kapus, no kuriem paveras elpu aizraujošs skats. Ar Sixt nomas auto Jums būs iespēja pilnīgāk izbaudīt to, ko šī Grieķijas sala piedāvā.
Show more

Labi zināt, nomājot Kretas Chania lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Kretas Chania lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Kretas Chania lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Kretas Chania lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Kretas Chania lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 484 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Sixt filiālē
(4,6)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Kretas Chania lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Kretas Chania lidosta?
Vai man, noformējot nomu Kretas Chania lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Kretas Chania lidosta

Rādīt vairāk