Auto noma Atenas lidosta

 

Populārākais Atenas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Atenas lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Atenas lidosta punktu

Adrese

El. Venizelos, Athens, 190 04, Griekija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
00:00 - 00:00
Brīvdienas
00:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Atenas lidosta

Laipni lūdzam Atēnu lidostas Sixt rent a car auto nomas filialē, Grieķijā

Laipni lūdzam Atēnu lidostas Sixt rent a car auto nomas filialē, Grieķijā

Saņemiet nomas auto Sixt Atēnu lidostas (Athens International Airport (ATH)) nomas birojā un dodieties šīs brīnišķīgās pilsētas iepazīšanās ceļojumā. Jūsu rīcībā ir gan ekonomiskie pilsētas automobiļi, kas atvieglos jūsu pārvietošanos pilsētā, kurai raksturīgas ne pārāk platas brauktuves; ietilpīgi sedani vai apvidus auto patiks tiem, kas plāno doties tālāk gar piekrasti vai pie Korintes kanāla; karstākajās dienās kabriolets būs izcils sabiedrotais jūsu ceļojumam. Rezervējiet sev vēlamo auto klasi Sixt auto īres mājaslapu vai mobilajā aplikācijā ar saņemšanu Atēnu lidostas auto nomas punktā. Papildiniet auto īres līgumu ar jums vajadzīgo papildu aprīkojumu: bērnu sēdeklis, navigācijas sistēma, otrā vadītāja tiesības un daudz kas cits ir pieejams viena klikšķa attālumā.
Atēnu starptautiskā lidosta Atēnu lidosta jeb Elefterios Venizelos (Athens International Airport (ATH)) ir galvenā Grieķijas lidosta, kas apkalpo gan galvaspilsētu, gan Attiku. Tā ir slavena ar pastāvīgu attīstību un inovācijām, kas definē to kā vienu no modernākām lidostām ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Mūsu auto nomas filiāle atrodas lidostas ielidošanas terminālā. Ceļš līdz Atēnām aizņems ap pusstundu, atkarībā no diennakts laika un transportlīdzekļu plūsmas.
Grieķu leģendas, viesmīlība un ne tikai Atēnas ir klasiskās Grieķijas un visas rietumu civilizācijas šūpulis. Jūs varat pavadīt pat veselu mēnesi, mēģinot atkost visus apslēptos dārgumus, bet tā arī neapskatīt pilnīgi visu. Ar nomātu auto no Sixt rent a car lidostas filiāles jums būs vairāk laika pilsētas iepazīšanai, bet laiks, pavadīts pie auto stūres, noteikti nekļūs par nastu. Galvenais apskates punkts, protams, ir Parfenona templis, kas atrodas Akropoles pakalna virsotnē un iemieso sevī pilsētas simbolu. Šaurās Plakas rajona ieliņas noteikti liks jums pārbaudīt savas braukšanas prasmes un vienlaikus ļaus jJums izbaudīt visu vecās pilsētas krāšņumu. Lai pilnā mērogā izbaudītu skatu uz Atēnām, aizbrauciet līdz Likavitas kalna trošu dzelzceļam, kas pacels Jūs 277 m augstumā, lai apskatītu pilsētas diženumu no putnu lidojuma. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Atenas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Atenas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Atenas lidosta, jums ir jābūt vismaz 21 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Atenas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Atenas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 2160 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Atenas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Atenas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Atenas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Atenas lidosta

Rādīt vairāk