Auto noma Toulouse-Blagnac lidosta

 

Populārākais Toulouse-Blagnac lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 30.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Toulouse-Blagnac lidosta, sākot ar 06.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Toulouse-Blagnac lidosta punktu

Adrese

Hall C Arrivées, Blagnac, 31700, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 00:00
Sestdiena - Svētdiena
08:00 - 00:00
Brīvdienas
08:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Toulouse-Blagnac lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Laipni lūgti Tulūzā, ceturtajā lielākajā Francijas pilsētā un Eiropas aviācijas rūpniecības galvaspilsētā. Jūs gribat to iepazīt pie automašīnas stūres? Mums ir piedāvājumi dažādām gaumēm. Ekonomiskās klases nomas auto, ko jūs ātri un vienkārši varat saņemt Sixt Tulūzas- Blaņakas lidostas (Toulouse–Blagnac Airport (TLS)) filiālē, sniegs jums ērtības pārvietojoties pa pilsētu, apvidus auto būs izcils sabiedrotais apciemojot Pireneju augstākos kalnus, bet kabriolets būs ideāls, lai baudītu sauli un vēju matos traucoties pa maģistāli ceļā uz kādu no pludmalēm. Sixt mājaslapā vai ar bezmaksas viedtālruņa aplikācijas palīdzību jums ir iespēja ātri veikt vēlamā auto rezervāciju. Tulūzas Blaņākas lidostas Sixt nomas birojā jums ir iespēja atgriezt nomas auto jebkurā diennakts stundā.
Tulūzas-Blaņakas lidostas auto īres piedāvājums Sixt auto noma Tulūzas-Blaņakas lidostā (Toulouse–Blagnac Airport (TLS)) ir viegli atrodama ielidošanas termināļa C hallē, speciāli norādītājā teritorijā. Mūsu konsultanti jau gaidīs jūs, lai nodotu jūsu rezervētās automašīnas atslēgas un jau pēc dažām minūtēm no lidostas P2 stāvvietas varēsiet doties ceļā. Tulūzas-Blaņakas lidosta atrodas 7 km attālumā uz ziemeļrietumiem no pilsētas, tā ka brauciens līdz tai jums aizņems pavisam neilgu laiku. Pateicoties pieejamai auto nomai no lidostas, jūs ieekonomēsiet vērtīgo laiku un varēsiet doties ceļojumā uzreiz pēc lidmašīnas nosēšanās.
Tulūzas vijolīšu smarža Tulūza ir pilsēta Francijas dienvidos pie Garonnas upes. Mūsdienās šī pilsēta ir pazīstama visā Francijā ar vijolīšu audzēšanu. Jau gadsimtu vijolītes ir Tulūzas simbols. Tūristus priecē dažādi produkti ar vijolīšu garšu – sīrupi, liķieri, konfektes un citi. Izmantojiet Sixt auto nomu, lai veiksmīgi iepirktos un baudītu šos īpašos produktus. Izmantojiet auto, lai apskatītu Tulūzas ievērojamas celtnes - Kapitoliju, kurā atrodas pilsētas mērija, Slavenību zāli (La Salle des Illustres), kurā redzami 19. gadsimta Tulūzas mākslinieku šedevri, un operas namu. Starp pilsētas pazīstamākajām celtnēm ir arī Sansernēna (Saint-Sernin) bazilika un Svētā Stefāna (Saint-Étienne) katedrāle. Tulūza ir viena no visstraujāk augošām pilsētām ES, sajūtiet tās pulsu, izmantojot Sixt auto no nomas punkta Tulūzas-Blaņakas lidostā.
Show more

Labi zināt, nomājot Toulouse-Blagnac lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Toulouse-Blagnac lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Toulouse-Blagnac lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Toulouse-Blagnac lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Toulouse-Blagnac lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,6
Pamatojoties uz 3548 atsauksmēm
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)
Ceļš uz Sixt
(4,7)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW M5
BMW M5

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Toulouse-Blagnac lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Toulouse-Blagnac lidosta?
Vai man, noformējot nomu Toulouse-Blagnac lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Toulouse-Blagnac lidosta

Rādīt vairāk