Auto noma Strasburas lidosta

 

Populārākais Strasburas lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 08.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Strasburas lidosta, sākot ar 15.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Strasburas lidosta punktu

Adrese

Aéroport int. de Strasbourg, Entzheim, 67960, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena
07:30 - 22:00
Otrdiena - Piektdiena
09:00 - 22:00
Svētdiena
15:00 - 22:00
Brīvdienas
15:00 - 22:00

Mūsu pakalpojumi Strasburas lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Nomāts auto no Strasbūras lidostas (Strasbourg Airport (SXB)) Sixt nomas punkta būs labs papildinājums jūsu ceļojuma plāniem, apmeklējot šo brīnišķīgu pilsētu. Pie mums jūs gaida plašs autoparks, kas dos iespēju ceļot ar komfortu un jums ērtākajā ritmā. Ekonomiski vai luksus automobiļi, mikroautobusi un apvidus auto – tas ir tikai neliels ieskats plašajā autonomas piedāvājumā, kas spēs apmierināt jebkuras jūsu vajadzības un vēlmes. Savai ērtībai varat izvēlēties arī kādu no daudzajiem papildaprīkojuma variantiem – papildus apdrošināšanu, bērnu auto sēdeklīšus, GPS navigāciju, ziemas aprīkojumu un citus. Nomas auto no Sixt rent a car filiāles Strasbūras lidostā padarīs jūsu ceļojuma mērķi ātri un ērti sasniedzamu.
Auto noma Strasbūras lidostā Strasbūras lidosta (Strasbourg Airport (SXB)) ir neliela starptautiska lidosta, kas atrodas 10 kilometrus uz dienvidrietumiem no Strasbūras pilsētas. Sixt rent a car filiāle ir viegli sasniedzama sekojot Car rental Center norādēm. Piesakot Sixt nomas auto saņemšanai Strasbūras lidostā, jūs to ērti varēsiet saņemt Sixt nomas birojā, kas atrodas ielidošanas terminālā. Savukārt, pateicoties diennakts nodošanas servisam, kas ir pieejams Sixt auto nomas punktā Strasbūras lidostā, jūs varēsiet atgriezt auto jebkurā jums izdevīgā laikā.
Strasbūra – daudzu Eiropas Savienības institūciju mītnes vieta Strasbūra ir ne tikai Elzasas reģiona galvaspilsēta, bet arī daudzu Eiropas Savienības institūciju mājvieta - te atrodas Eiropas Padome, Eiropas Parlaments, Eiropas Ombuds, kā arī daudzas citas visām Eiropas valstīm svarīgas institūcijas. Strasbūras vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules Kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā - tā ir pirmā reize vēsturē, kad šādu godu izpelnījās viss pilsētas centrs. Strasbūra ir arī liels upes un dzelzceļa transporta mezgls. Nomas auto no Sixt filiāles lidostā ļaus jums maksimāli izbaudīt laiku Strasbūrā, neatkarīgi no tā, vai esat ieradušies pilsētā tikai darba jautājumos vai vēlaties apskatīt Strasbūras kultūrvēsturisko mantojumu, kas ir neapšaubāmi apbrīnas vērts. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Strasburas lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Strasburas lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Strasburas lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Strasburas lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Strasburas lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 776 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440i
BMW M440i
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW M5
BMW M5
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Strasburas lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Strasburas lidosta?
Vai man, noformējot nomu Strasburas lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?