Auto noma Parizes Charles de Gaulle Lid.

 

Populārākais Parizes Charles de Gaulle Lid.

* Cenas tika aprēķinātas 02.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Parizes Charles de Gaulle Lid., sākot ar 09.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Parizes Charles de Gaulle Lid. punktu

Adrese

Terminal 2, Paris Roissy, 95711, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
06:00 - 23:00
Brīvdienas
06:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Parizes Charles de Gaulle Lid.

Sveicam jūs Parīzes Šarla de Golla lidostas Sixt rent a car auto nomas punktā, Francijā

Sveicam jūs Parīzes Šarla de Golla lidostas Sixt rent a car auto nomas punktā, Francijā

Neatkarīgi no tā, vai esat darba braucienā vai vēlaties jauki pavadīt atvaļinājumu, mēs zinām, ka mūsu Šarla de Golla lidostas (Paris Charles de Gaulle airport (CDG)) auto nomas punktā piedāvātais auto noteikti papildinās jūs braukšanas un ceļojuma pieredzi. Jūsu rīcībā ir vairāki nomas punkti, kas ir izvietoti dažādos terminālos. Pieteikt nomas auto saņemšanu vai nodošanu Parīzes lidostā jūs varat gan klātienē, gan izmantojot mūsu online rezervācijas sistēmu Sixt auto īres mājas lapā, kur līdz ar noteiktās klases automobiļa rezervāciju, jums būs iespēja papildināt auto īres līgumu ar jums nepieciešamajām lietām. Piemēram, ceļojot ar bērniem, noteikti noderēs bērnu autosēdeklis, bet justies drošāk uz nezināmiem ceļiem palīdzēs moderna GPS navigācija. Papildus apdrošināšanas iespēja būs noderīga neparedzamās situācijās. Savukārt, mēs nodrošināsim automašīnu teicamā tehniskā stāvoklī un izdevīgus līguma nosacījumus. Mēs vienmēr esam gatavi spert vienu soli tālāk, padarot ērtāku un vieglāku jūsu ceļojumu.
Daži fakti par Šarla de Golla lidostu Parīzē Šarla de Golla lidosta (Paris Charles de Gaulle airport (CDG)), saukta arī par Ruasī lidostu, atrodas 25 km attālumā no Parīzes centra un ir viena no lielākajām starptautiskajām lidostām, apkalpojot vairāk nekā 60 miljonu pasažieru katru gadu. Līdz ar citiem pasažieriem nepieciešamajiem pakalpojumiem, šeit jūs atradīsiet arī Sixt rent a car auto nomas filiāles, kas atrodas abos ielidošanās terminālos. Sekojiet līdzi lidostas norādēm un jūs ātri tiksiet pie auto, lai turpinātu savu ceļojumu.
Iespējas, ko sniedz Sixt Šarla de Golla lidostas auto noma Iepazīstiet Francijas galvaspilsētu ar īsto franču šarmu, sēžot pie stūres kādā no Sixt autonomas punktiem, kas atrodas lidostā. Triumfa arka, Elizejas lauki un Eifeļa tornis ir obligāti apmeklēšanai. Ietaupiet laiku un spēkus, izbraucot ar īrēto auto Monmartra kalna serpentīnu, kas vēlāk noderēs, uzkāpjot pie greznās Sacré-Coeur katedrāles. Pateicoties mūsu auto nomai lidostā, jums būs iespēja aizmukt prom no lielpilsētas burzmas un atpūsties Versaļas pilī vai parkos. Bet varbūt jums vairāk patīk māksla? Tad Orsē un Luvras muzeji jūs noteikti gaidīs ciemos atkal un atkal. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Parizes Charles de Gaulle Lid.

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Parizes Charles de Gaulle Lid.?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Parizes Charles de Gaulle Lid., jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Parizes Charles de Gaulle Lid..
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Parizes Charles de Gaulle Lid.?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,5
Pamatojoties uz 2374 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,8)
Sixt filiālē
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW M5
BMW M5
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Parizes Charles de Gaulle Lid.

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Parizes Charles de Gaulle Lid.?
Vai man, noformējot nomu Parizes Charles de Gaulle Lid., ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?