Auto noma Nice lidosta

 

Populārākais Nice lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 27.05.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Nice lidosta, sākot ar 03.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Nice lidosta punktu

Adrese

Terminal 1/Terminal 2, Nice, 06200, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
07:00 - 00:00
Brīvdienas
07:00 - 00:00

Mūsu pakalpojumi Nice lidosta

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Nicas lidostā, Francijā

Sveicināti Sixt rent a car auto nomas punktā Nicas lidostā, Francijā

Atpūta Nicā nav iedomājamā bez auto, vēl labāk kāda grezna auto, bet par saprātīgu cenu. Tieši tāpēc Sixt nomas autoparkā Nicas lidostā jums pieejami luksus klases BMW un Mercedes-Benz automobiļi,ikdienas ekonomiski auto un, protams, kabrioleti, jo kas var būt labāks par braucienu, izbaudot katru jūras gaisa vēsmu. Pie mums jūs saņemsiet auto teicamā tehniskajā kārtībā ar papildus aprīkojumu - bērnu autosēdeklīšiem vai GPS navigāciju, ja šis papildu aprīkojums jums ir nepieciešams. Slēdzot auto īres līgumu attālināti, veiciet rezervāciju Sixt mājaslapā vai mobilajā aplikācijā un norādiet jūsu vēlmes atbilstoši ceļojuma mērķim. Arī vadītāji jaunāki par 25 gadiem pie mums ir laipni gaidīti. Rezervējiet vēlamo auto jau šodien un izbaudiet savu atpūtu Nicā ar maksimālu komfortu jums ērtākajā ritmā.
Dažas ziņas par Nicas lidostu Nicas Azūra krasta lidosta (Nice Côte d'Azur Airport (NCE)) ir civilā lidosta, kas atrodas tieši Vidusjūras krastā. Tā ir galvenā Franču Rivjēras lidosta un tiek bieži izmantota, ceļojot uz Nicu, Kannām, Monako vai Santropēzi. Sixt rent a car auto nomas punkts atrodas Nicas lidostas 2.terminālā. Jūs to viegli atradīsiet, sekojot norādēm uz Car Rental Center.
Francijas pērle Nica ar Atrodoties Azūra krastā jeb Franču Rivjērā, Nica sen ir iekarojusi tūristu sirdis ar savu maigo klimatu un neskaitāmām izklaides iespējām. Ne par velti tās nosaukums tulkojumā no franču valodas nozīmē “elegants” vai itāļu versijā - “kaprīzs”. Atpūta šeit jau ir bauda, bet, ja jums būs pieejama automašīna, esiet gatavi atcerēties šeit pavadīto laiku visu atlikušo mūžu. Iespēja izbaudīt braucienu gar piekrasti modernā auto bez jumta ir pieejama katram Sixt auto nomas klientam, saņemot auto Nicas lidostā. Ar lidostā iznomāto auto jūs ātrāk nokļūsiet līdz Kannu festivālam vai aristokrātiskajam Monako, valdzinošam Eks pie Provansas vai ostas Antibām. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Nice lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Nice lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Nice lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Nice lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Nice lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,4
Pamatojoties uz 7841 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,6)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,6)
Sixt filiālē
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW M440i
BMW M440i
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Porsche Panamera
Porsche Panamera

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Nice lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Nice lidosta?
Vai man, noformējot nomu Nice lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?