Auto noma Nante Atlantique Lidosta

 

105+ valstis

Auto noma visā pasaulē jau vairāk kā 110 gadus

Premium autoparks

Ar mūsu auto vienmēr jūties kā premium klients

Jaunas automašīnas

Pie mums pieejamas jaunākās automašīnas

Pilnībā digitāli

Aizmirsti par rindām nomas punktā

Norādes uz Nante Atlantique Lidosta punktu

Adrese

Aéroport Nantes Atlantique, Bouguenais, 44340, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena
07:00 - 23:30
Sestdiena
08:00 - 22:30
Svētdiena
10:00 - 23:30
Brīvdienas
10:00 - 22:30

Mūsu pakalpojumi Nante Atlantique Lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Ielidojot Nantes Atlantikē lidostā (Nantes Atlantique Airport (NTE)), dodaties uz Sixt auto nomas punktu un saņemiet nomas automašīnu izcilā tehniskā stāvoklī par izdevīgāku cenu, lai turpinātu ceļu ar komfortu. Sixt autoparkā jums pieejami gan ekonomiski pilsētas auto, luksus klases greznie auto, gan ērti apvidus auto un mikroautobusi lielākām kompānijām. Apstiprināta rezervācija garantē noteiktas klases automobiļa pieejamību uz noteikto laiku un datumu. Papildiniet īres līgumu ar jums vajadzīgo papildus aprīkojumu: GPS navigāciju, bērnu sēdeklīšus, otrā vadītāja tiesības un citi. Sixt lidostas nomas birojā jums pieejams plašs auto īres pakalpojumu klāsts tostarp arī diennakts auto saņemšanas un nodošanas serviss.
Kā atrast Sixt rent a car nomas punktu Nantes Atlantikē lidostā Nantes Atlantikē lidosta (Nantes Atlantique Airport (NTE)), kas ir lielākā lidosta Francijas rietumos, atrodas astoņus kilometrus uz dienvidrietumiem no Nantes pilsētas. Ielidojot kādā no četrām ielidošanas zonām, šķērsojiet taksometru stāvlaukumu un jūs nonāksiet pie Sixt rent a car auto nomas punkta. Pasūtīto automašīnu jūs atradīsiet P5 stāvlaukumā, lai nekavējoties varētu doties ceļā.
Iepazīstot Nanti ar Sixt rent a car Nante ir Bretaņas reģiona galvaspilsēta un ir sestā lielākā Francijas pilsēta. Nanti raksturo augsta pilsētvides kvalitāte, ne velti amerikāņu nedēļas žurnāls Time 2004. gadā nosaucis Nanti par dzīvošanai visērtāko pilsētu Eiropā. Izmantojiet auto īri un apskatiet gan moderno biznesa centru Euronantes, gan veselu rindu ievērojamu muzeju - Nantes Mākslas muzeju, (Musée des Beaux-Arts de Nantes) kā arī Nantes Vēstures muzeju (Musée d'histoire de Nantes). Visi mēs bērnībā esam lasījuši Žila Verna romānus, tāpēc interesants būs Žila Verna muzeja apmeklējums. Bet, ja esat Nantē biznesa braucienā un atrodaties biznesa centrā, ar nomas auto no Nantes Atlantik lidostas aizbrauciet līdz Bretaņas Tornim (Tour Bretagne), vienam no Francijas augstākajiem debesskrāpjiem. Tas ir iespaidīgs un apskates vērts.
Show more
Labi zināt, nomājot Nante Atlantique Lidosta
Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Nante Atlantique Lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Nante Atlantique Lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Nante Atlantique Lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Nante Atlantique Lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 3080 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,8)
Transportlīdzekļa atgriešana
(4,8)

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Nante Atlantique Lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Nante Atlantique Lidosta?
Vai man, noformējot nomu Nante Atlantique Lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?

Check out our nearby locations to Nante Atlantique Lidosta

Rādīt vairāk