Auto noma Montpellier lidosta

 

Populārākais Montpellier lidosta

* Cenas tika aprēķinātas 03.06.2023 par 4 dienu priekšapmaksas nomas maksu Montpellier lidosta, sākot ar 10.06.2023. Mūsu cenas svārstās katru dienu, un šis piedāvājums netiek garantēts.

Norādes uz Montpellier lidosta punktu

Adrese

Aeroport Montpellier Mediterr., Mauguio, 34130, Francija
Vairāk informācijas

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
08:00 - 23:00
Brīvdienas
08:00 - 23:00

Mūsu pakalpojumi Montpellier lidosta

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Iegūstiet pārvietošanās brīvību ar iznomātu auto mūsu filiālē Monpeljē lidostā (Montpellier airport (MPL)). Būsim priecīgi kļūt par jūsu sadarbības partneri ceļojuma laikā. Rūpējoties par mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām, mēs spējam piedāvāt automobiļus teicamā tehniskajā stāvoklī par saprātīgu cenu. Ņemot vērā, ka Sixt nomas autoparks tiek nemitīgi papildināt ar jaunām automašīnām, lūdzam ņemt vērā, ka mēs nevaram garantēt konkrētu marku vai modeli, bet nodrošināsim izvēlētās klases automašīnu. Papildus komfortam varat izvēlēties arī kādu no daudzajiem papildaprīkojuma variantiem – papildus apdrošināšanu, bērnu sēdeklīšus, GPS navigāciju, ziemas aprīkojumu un citus. Nomas auto no Sixt rent a car filiāles Monpeljē lidostā palīdzēs padarīt jūsu vizīti šajā skaistajā Francijas reģionā komfortablu un neaizmirstamu.
Auto noma Monpeljē lidostā Monpeljē (Montpellier airport (MPL)) ir lidosta Francijas dienvidos, kas atrodas septiņu kilometru attālumā uz dienvidaustrumiem no Monpeljē pilsētas. Mūsu Sixt birojs atrodas pretī A termināla izejai. Ja jūs ielidojāt lidostas A terminālā, šķērsojiet ielu, kur viegli pamanīsiet mūsu izkārtni. Savukārt ielidojot citos terminālos, dodaties virzienā uz A termināla izeju un tālāk pāri ielai. Mūsu automašīnas jūs atradīsiet P1 stāvvietā, no kurienes uzreiz varēsiet turpināt savu ceļojumu.
Izbaudi Monpeljē ar Sixt rent a car Auto noma no Sixt auto nomas punkta Monpeljē lidostā (Montpellier airport (MPL)) ļaus jums izjust vēstures elpu, apmeklējot skaistākās Monpeljē vietas – pasaules slaveno komēdijas teātri Place de la Comedie, Francijas vecāko botānisko dārzu Jardin des plantes de Monpieller, kas dibināts 1593. gadā, 14. gadsimtā celto Saint Pierre Cathedral, 17. gadsimta triumfa arku Porte du Perou un The Tour de la Babotte, viduslaiku torni, kas pašlaik ir pārveidots par observatoriju. Auto īre ļaus jums doties uz brīnišķīgajām Vidusjūras pludmalēm, kas atrodas tikai desmit kilometru attālumā no pilsētas. Tikai iedomājaties braucienu gar krastu ar sauli un Vidusjūras vēju matos, sēžot pie kāda no Sixt kabrioleta stūres. Ceļojiet ar Sixt!
Show more

Labi zināt, nomājot Montpellier lidosta

Kāds ir minimālais vecums, lai iznomātu automašīnu Montpellier lidosta?
Lai nomātu automašīnu no SIXT Montpellier lidosta, jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam ar derīgu autovadītāja apliecību. Dažu automašīnu kategoriju nomai ir noteikts lielāks minimālais vecums, un var tikt piemērota maksa par neatbilstošu vadītāja vecumu.
Vai varu mainīt, pagarināt vai atcelt savu rezervāciju?
SIXT jūs varat maksāt tiešsaistē vai saņemot automašīnu Montpellier lidosta.
Kādi dokumenti ir nepieciešami, lai nomātu automašīnu Montpellier lidosta?
Nepieciešama derīga autovadītāja apliecība, kas ir spēkā vismaz 1 gadu atkarībā no automašīnas kategorijas. Jums var būt nepieciešama arī starptautiskā autovadītāja apliecība vai oficiāls apliecības tulkojums.
Show more
Skatīt visus biežāk uzdotos jautājumus

Klientu atsauksmes

4,7
Pamatojoties uz 1465 atsauksmēm
Ceļš uz Sixt
(4,9)
Sixt filiālē
(4,7)
Transportlīdzekļa nodošana
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan

Bieži uzdotie jautājumi par nomu Montpellier lidosta

Vai es varu rezervēt ilgtermiņa automašīnas nomu Montpellier lidosta?
Vai man, noformējot nomu Montpellier lidosta, ir jāiegādājas apdrošināšanas vai aizsardzības paketes?
Vai es varu pievienot papildu vadītāju manai nomai?